KAUPLUSED

Ostes Uuskasutuskeskusest, hoiad meie keskkonda.

*Uuskasutuskeskused on riigipühadel suletud.

*Iga kuu viimasel müügipäeval sulgeme kõik kauplused kaks tundi tavapärasest varem, kell 16.00.
Nii saame pakkuda Sulle kuu alguses parimat uut kaubavalikut. 

Uuskasutuskeskused Tallinnas:

Tähesaju tee 31, Lasnamäe (Tähesaju keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 

Tel: 5333 2303
E-mail: tahesaju@uuskasutus.ee

*Tähesaju kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta. 

Tatari 64, Kesklinn (Õnnepalee taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16

Tel: 5553 0240
E-mail: tatari@uuskasutus.ee

Liivalaia 29, Kesklinn
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16
Tel: 5553 4121
E-mail: liivalaia@uuskasutus.ee

Erika 14, Põhja-Tallinn (Arsenal keskus)
Vaata asukohta kaardil

E-R 10–18 | L 10–16 |
Tel: 5553 6650
E-mail: arsenal@uuskasutus.ee

Mustamäe tee 5, Kristiine
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 0211
E-mail: mustamae@uuskasutus.ee
*Mustamäe kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta.

Punane 50, Lasnamäe (Euromekka keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 2267
E-mail: punane@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskuse Kodupood:

Mahtra 5, Lasnamäe, Kodupood
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |
Tel: 5553 0242
E-mail: mustakivi@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskused Tartus:

Riia 11, Tartu
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 0288
E-mail: tartu@uuskasutus.ee
*Riia 11 kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta, küll aga müüb ja võtab mööblit vastu Kalda tee 24 Uuskasutuskeskus.

Kalda tee 24, Tartu
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 4979
E-mail: annelinn@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Narvas:

Tallinna mnt 51/53, Narva
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 0891
E-mail: narva@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Jõhvis:

Puru tee 1, Jõhvi (Pargi keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5559 4548
E-mail: johvi@uuskasutus.ee

*Jõhvi kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta.

Uuskasutuskeskus Pärnus:

Lai tn. 10, Pärnu (Port Artur 2 taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 0036
E-mail: parnu@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Paides:

Rüütli 9, Paide
Vaata asukohta kaardil
E-R 10–18 | L 10–16 |

Tel: 5553 0217
E-mail: paide@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Võrus:

Vabaduse 1, Võru (Semu Kaubamajas)
Vaata asukohta kaardil
E-R 9–18 | L 9–15
Tel: 5556 3643
E-mail: voru@uuskasutus.ee