KAUPLUSED

Ostes Uuskasutuskeskusest hoiad meie keskkonda. Eelmisel aastal külastas Uuskasutuskeskust 1,6 miljonit külastajat.

*Iga kuu viimasel müügipäeval sulgeme kõik kauplused kaks tundi tavapärasest varem, kell 16.00
Nii saame pakkuda Sulle kuu alguses parimat uut kaubavalikut. Aitäh, et mõistad!

*Uuskasutuskeskused on riigipühade ajal suletud

Uuskasutuskeskused Tallinnas:

Tatari 64, Kesklinn (Õnnepalee taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16

Tel: 55 530 240
E-mail: tatari@uuskasutus.ee

Liivalaia 29, Kesklinn
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 55 534 121
E-mail: liivalaia@uuskasutus.ee

Erika 14, Põhja-Tallinn (Arsenal keskus)
Vaata asukohta kaardil

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 55 536 650
E-mail: arsenal@uuskasutus.ee

Mustamäe tee 5, Kristiine

Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 211
E-mail: mustamae@uuskasutus.ee
*Mustamäe kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta.

Punane 50, Lasnamäe (Euromekka keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 532 267
E-mail: punane@uuskasutus.ee

Mahtra 5, Lasnamäe

Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 242
E-mail: mustakivi@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskused Tartus:

Riia 11, Tartu

Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 288
E-mail: tartu@uuskasutus.ee
*Riia 11 kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta, küll aga müüb ja võtab mööblit vastu Kalda tee 24 Uuskasutuskeskus.

Kalda tee 24, Tartu

Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 534 979
E-mail: annelinn@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Narvas:

Tallinna mnt 51/53, Narva
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 891
E-mail: narva@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Jõhvis:

Puru tee 1, Jõhvi (Pargi keskus)

Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 594 548
E-mail: johvi@uuskasutus.ee

*Jõhvi kaupluses ei ole mööblit müügis ja seetõttu ei ole kauplusel ka võimalik annetatud mööblit vastu võtta.

Uuskasutuskeskus Pärnus:

Lai tn. 10, Pärnu (Port Artur 2 taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 036
E-mail: parnu@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Paides:

Rüütli 9, Paide
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |

Tel: 55 530 217
E-mail: paide@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Võrus:

Vabaduse 1, Võru (Semu Kaubamajas)
Vaata asukohta kaardil
E-R 09-18 | L 09-15 |

Tel: 55 563 643
E-mail: voru@uuskasutus.ee