Liitu meiega

Kui soovid anda oma panuse uuskasutuse edendamisse Eestis, oled oodatud liituma Uuskasutuskeskuse tiimiga! Meie meeskonnas on tänaseks üle 100 inimese, kellest ligi 80 on töötajad ja ülejäänud vabatahtlikud. Koos leiame kindlasti viisi, kuidas saaksid panustada!

Tule tööle uuskasutusspetsialistiks!

 

Kas Sulle meeldib teise ringi rõivaste kauplustes käia ja põnevaid asju avastada? Naudid inimeste aitamist ning oled hea suhtleja? Miks mitte teha see oma igapäevaseks tööks!

 

Uuskasutuskeskuses töötades oled tõeline multitalent – Sa oled inimene, kes näeb ja sorteerib kõikmõeldavat põnevat kaupa, mõtleb neile hinna, paneb oma loovuse proovile esemete riiulitele ja stangedele väljapanekul ning abistab ning suhtleb klientidega nii müügisaalis kui kassas.

Oled ideaalne kandidaat, kui…

 • Oled positiivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline. Eelnev töökogemus on tervitatav, kuid kõige olulisem on siiras tahtmine areneda ja juurde õppida.
 • Sulle ei meeldi rutiin. Sa naudid vaheldusrikast tööd ja erinevaid tööülesandeid, mitte ei taha oma tööpäeval lihtsalt ühes kohas istuda. Sulle meeldib, et kõik tööpäevad on erinevad.
 • Sa ei pelga füüsilist tööd. Töö meie juures hõlmab palju liigutamist – asjade sorteerimine ja klientide teenindamine käib püstijalu. Sageli tuleb ette ka kohati päris raskete kottide ja kastide annetusalast tagaruumi tassimist.
 • Naudid suhtlemist ja valdad eesti keelt. Kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus, kuid kõige olulisem on see, et Sa ei pelgaks inimesi aidata ja eesti keeles suhelda.
 • Hoolid ja aitad alati. Sa hoolid nii enda ümber olevatest inimestest kui ka asjadest.

Mida saad teha Uuskasutuskeskuses töötades?

Miks Sa peaksid kandideerima?

 • Meil on inimlik tööaeg. Möödas on need päevad, kui pead jõuluõhtusööki jahtunult sööma. Hoolime oma töötajatest ja nende peredest, seega oleme kõikidel riigipühadel ning pühapäevadel alati suletud. Muul ajal on meie keskused avatud esmaspäevast reedeni 10–18 ja laupäeviti 10–16. Töö on graafiku alusel ja alati püüame arvestada ka kõigi soovipäevadega.
 • Su töö on kõike muud kui üksluine. Ühe tööpäeva jooksul saad teha nii palju erinevaid tegevusi, et tüdineda ei jõua ühestki neist. Sul on võimalus sorteerida ja hinnastada annetusi, panna oma loovus proovile väljapanekute loomisel, aidata klientidel leida soovitud asjad, ning, jah, teha vahel ka klassikalist klienditeenindaja tööd kassas. Sealjuures arvestame me alati ka Sinu tugevusi ja soove.
 • Sul on ühiskonnas oluline roll. Uuskasutuskeskus on keskkonnaorganisatsioon, kes päästis näiteks aastal 2016 prügimäele jõudmisest 900 tonni veel kasutuskõlblike asju. Nii on Sul iga tööpäeva lõpus hea tunne, et oled midagi puhtama keskkonna heaks ära teinud. Lisaks on Sul võimalus kaasa aidata erinevatele heategevusprojektidele.
 • Arenguvõimalused organisatsiooni sees. Mitmed meie uuskasutusspetsialistid on olnud nii tublid ja ennast nii hästi tõestanud, et saanud pärast mõnda aega meie juures töötamist kas juhataja asetäitjaks või juhatajaks. Iga kord kui avame uue Uuskasutuskeskuse, pakume neid kohti esimesena just enda praegustele töötajatele.
 • Võimalus teenida iga kuu preemiat. Meie juures tasub pingutada, sest kui on olnud eriti hea müügikuu, siis peame rahalise preemiaga meeles ka raske töö ära teinud töötajaid.

Mida hindavad meie praegused töötajad?

Paar väljavõtet 2016. aasta Uuskasutuskeskuse töötajate rahulolu-uuringust:

Hindan sõbralikku ja toetavat kollektiivi ning rahulolu, mida töö minus tekitab. Tunnen, et saan teha midagi keskkonna heaks ning minu päev on olnud kiire ning tegus.

Olen väga rahul ja õnnelik, et saan olla osa Uuskasutuskeskuse tiimist. Me oleme nii kiiresti arenev ja kasvav. Minu suur motivaator on mu isiklik areng ja väljakutsed. Ma pidevalt tunnen, et õpin, arenen ja kasvan koos uuskasutusega. Väga mõnus tunne, ei vahetaks seda millegi vastu!

Kandideeri!

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikese põhjendusega, miks just Sina sobid meie kollektiivi, aadressile personal@uuskasutus.ee

Vabad töökohad

 • Kaupluse juhataja asetäitja. Asukoht: Liivalaia 29. Töö graafiku alusel E–R 10–18, L 10–16, täiskoormusega koht. Vaata lisaks!
 • Kaupluse juhataja asetäitja. Asukoht: Erika 14 (Arsenal Keskus). Töö graafiku alusel E–R 10–18, L 10–16, täiskoormusega koht. Vaata lisaks!
 • Uuskasutusspetsialist. Asukoht: Mustamäe tee 5. Töö graafiku alusel E–R 10–18, L 10–16, täiskoormusega koht.
 • Kaubikujuhi asendaja perioodiks 8.02–19.02.2021. Asukoht: Tallinn. Tööaeg: E–R 10–18.  Töötasu 7 eurot (bruto) tunnis. Töö sisu: mööbli transport ja kauba laadimine. Vajalik B-kategooria juhiluba.

Aita meid puhkusteperioodil!

Klienditeenindaja Uuskasutuskeskuses

Oled alati unistanud Uuskasutuskeskuses töötamisest, kuid ei soovi end püsivalt siduda? Oled kevadsuvisel perioodil vaba? Tule meile puhkusteasendajaks!

Anna meile puhkust, teeni suveks lisaraha ja tee midagi ägedat keskkonna heaks ära! See on ideaalne tööots – tööpäevad on kella kuueni ning pühapäevad ja jaanipäev on alati vabad, seega jääb aega ka suveõhtute nautimiseks ja suvilas toimetamiseks.

Uuskasutuskeskuses suvel abiks olles oled tõeline multitalent – sa oled inimene, kes näeb ja sorteerib kõikmõeldavat põnevat kaupa, mõtleb neile hinna, paneb oma loovuse proovile esemete riiulitele ja stangedele väljapanekus ning abistab ning suhtleb klientidega nii müügisaalis kui kassas.

 

Oled ideaalne kandidaat kui…

 • Sul on suveperioodil palju vaba aega. Oled näiteks õpetaja või üliõpilane või otsid niisama suveks tööd.
 • Oled positivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline. Eelnev töökogemus on tervitatav, kuid kõige olulisem on siiras tahtmine areneda ja juurde õppida.
 • Sulle ei meeldi rutiin. Sa naudid vaheldusrikast tööd ja erinevaid tööülesandeid, mitte ei taha oma tööpäeval lihtsalt ühes kohas istuda. Sulle meeldib, et kõik tööpäevad on erinevad.
 • Sa ei pelga füüsilist tööd. Töö meie juures hõlmab palju liigutamist – asjade sorteerimine ja klientide teenindamine käib püstijalu. Sageli tuleb ette ka kohati päris raskete kottide ja kastide annetusalast tagaruumi tassimist.
 • Naudid suhtlemist ja valdad eesti keelt. Kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus, kuid kõige olulisem on see, et Sa ei pelgaks inimesi aidata ja eesti keeles suhelda.
 • Hoolid ja aitad, alati. Sa hoolid nii enda ümber olevatest inimestest kui ka asjadest.

 

Miks sa peaksid kandideerima?

 • Meil on inimlik tööaeg. Hoolime oma töötajatest ja nende peredest, seega oleme kõikidel riigipühadel ning pühapäevadel alati suletud. Muul ajal on meie keskused avatud esmaspäevast reedeni 10–18 ja laupäeviti 10–16. Töö on graafiku alusel ja alati püüame arvestada ka kõigi soovipäevadega.
 • Su töö on kõike muud kui üksluine. Ühe tööpäeva jooksul saad teha nii palju erinevaid tegevusi, et tüdineda ei jõua sa ühestki neist. Sul on võimalus sorteerida ja hinnastada annetusi, panna oma loovus proovile väljapanekute loomisel, aidata klientidel leida soovitud asjad, ning jah, teha vahel ka klassikalist klienditeenindaja tööd kassas. Sealjuures arvestame me alati ka sinu tugevusi ja soove.
 • Sul on ühiskonnas oluline roll. Uuskasutuskeskus on keskkonnaorganisatsioon, kes päästis näiteks aastal 2016 prügimäele jõudmisest 900 tonni veel kasutuskõlblike asju. Nii on sul iga tööpäeva lõpus hea tunne, et oled midagi puhtama keskkonna heaks ära teinud. Lisaks on sul võimalus kaasa aidata erinevatele heategevusprojektidele.
 • Arenguvõimalused organisatsiooni sees. Mitmed meie suvised asendajad on olnud nii tublid ja ennast nii hästi tõestanud, et jätkanud tööd ka pärast puhkusteperioodi lõppu.

Kandideeri!

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikese põhjendusega, miks just Sina sobid meie tiimi aadressile: personal@uuskasutus.ee

Löö kaasa vabatahtlikuna!

Vabatahtlikud on Uuskasutuskeskuse suurim vara ja väärtus. Pärast kümmet tegutsemisaastat võime öelda, et ilma vabatahtlike panuseta ei oleks me täna seal, kus oleme. Uuskasutuskeskuse tegemistes on läbi aegade kaasa löönud üle 600 vabatahtliku.

Eelmisel aastal tehti meie juures 17 000 vabatahtlikku töötundi.

Põhjuseid, miks inimesed tegutsevad vabatahtlikena, on palju: soov lisaks isiklikule heaolule ka midagi ühiskonna jaoks teha, saada töökogemus kollektiivis, tutvuda põnevate inimestega, saada uusi kogemusi, teadmisi ja elamusi, soov vaba aega huvitavalt ja kasulikult sisustada või tunda end kellelegi vajalikuna.

Uuskasutuskeskuse vabatahtlikel on võimalik abistada nii igapäevastes kauplusetoimigutes kui ka panustada erialaste teadmiste ja kogemustega.

Vabariiklikul tunnustamisüritusel “Märka vabatahtlikku 2015”  tunnustati Uuskasutuskeskust kui ettevõtet, kes on järjepidevalt vabatahtlikke kaasanud ja juhendanud, neid hoidnud ja innustanud.

Vabatahtlikuks saamine on imelihtne!

Võta ühendust kauplusega, kuhu soovid vabatahtlikuks minna ja anna endast märku. Vabatahtlikke oodatakse nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Narvas, Võrus kui ka Jõhvis! Lepime kokku millal, millises valdkonnas ja kui tihti Sa kaasa lüüa soovid ja siis panustame juba reaalselt koos selle nimel, et korralikud asjad prügimäele ei satuks ja Eesti inimestel oleks koht, kuhu oma asjad ära anda ning kus ka keskkonnasõbralikult ostelda.

Astu vastu liigsele tarbimisele ja aita levitada ideed sellest, et saame elada ka mõistlikumas ühiskonnas. Planeedi päästmine algab üksikisikust. Sinust.

Võta ühendust!