TELLI VEDU

Kui soovid annetada suuremaid asju nagu korralik mööbel või kogukam kodutehnika (näiteks töötav külmkapp või pesumasin), tuleb Sulle appi Uuskasutuskeskuse kaubik! Kui ese on heas korras ja seda saab anda uuesti ringlusse, tuleb kaubik Tallinna, Tartu, Pärnu ja Paide piires asjale järele täiesti tasuta! Tartus ja Tallinnas on kaubik pidevalt töös.

Kuidas tellida kaubikut?

Kõigepealt tee annetatavast mööblist või tehnikaesemest foto ning saada see koos oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber, aadress), kirjutades meile aadressil kaubik@uuskasutus.ee või kasutades allolevat vormi. Piltide järgi saame hinnata eseme seisukorda ja ka mõõtmeid-kaalu. Võtame Sinuga ühendust ja lepime järele tulemise aja kokku. Palun arvesta, et lõpliku otsuse esemete tasuta transpordi osas teevad meie kaubikujuhid kohapeal.

Küsimuste korral helista +372 5553 3001

Kui kaubik tellitud

Kui kaubik juba tellitud, siis on see Sinu jaoks suurepärane võimalus koos mööbli või tehnikaga kaasa anda ka teisi kasutuskõlblikke esemeid, mida Sinu majapidamises enam tarvis pole. Saad kaasa anda kodutekstiile, rõivaid, mänguasju, nõusid jne. Eraldi meil paraku veel võimekust neil järel pole käia, kuid muude asjadega võtame meeleldi kaasa!

Suur aitäh Sulle, et annad asjadele uue elu!

Loe lisaks, kuidas annetada ja mis saab annetatud asjadest edasi!

Võta kaubikuga ühendust!