Näita, et hoolid! Parim kingitus on märkamine

Näita, et hoolid! Parim kingitus on märkamine

11. detsember 2022

Jõulud on hoolimise aeg ning parim kink on hea sõna, märkamine ning üheskoos toredate asjade tegemine. Aeg, mille pühendad oma perele ja lähedastele. Kui siiski on vaja päriselt kingitus teha, siis soovitame selle ise meisterdada, küpsetada või leida midagi toredat teise ringi poodidest.

Kingituseks sobivad tänavusel kargel talvel hästi villased sokid-kindad, soe sall ja ka mõnus soe kampsun. Teise ringi poest võid leida kellegi teise käsitööd, aga ka  muid ikka veel heas seisukorras asju, mis võiksid kingisaajale rõõmu teha. Kommid ja muu maitsva võid pakendada näiteks päris kaussi või toredasse kruusi. Samuti võib teiselt ringilt leida huvitava raamatu või toreda lelu.

Ka sobiva pakendi leiab teiselt ringilt, olgu selleks juba kasutuses olnud kinkekott, punutud korv või uut võimalust ootav tapeedirull või kangatükk. Nii hoolid keskkonnast ja hoiad ka kokku. Hea kingituse valem on läbi mõelda, mis võiks kingisaajat rõõmustada. Vastutustundlik on võimalusel uurida ka vihjeid kingisoovi kohta, et kingitus ei lõpetaks ebavajalike asjade hulgas.

Uuskasutuskeskus märkab ja teeb iga jõulunädalal ühe heateo. Toetame erinevaid ühinguid, kelle tegevust peame omas valdkonnas oluliseks. Uuskasutukeskus toetas 1. advendil Tallinna Naiste Kriisikodu 500 euroga ning 2. advendil samas ulatuses kinoelamusega ja maitsvale töötoale hoogu andes Tallinna Laste Turvakeskuse Männi ja Lilleküla turvakodude lapsi. Kolmandana toetame 500 euroga loomade varjupaika, mille valisid välja Uuskasutuskeskuse FB lehe jälgijad, ning selleks on Cats Help MTÜ.

Viimase advendi eel korraldame juba traditsiooniks saanuna heategevusliku ürituse Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse klientidele-püsikülastajatele, et pakkuda neile tasuta sooje rõivaid ja muud vajalikku. Kahel viimasel aastal oleme pidanud selle ürituse koroonapiirangute tõttu ära jätma ja piirduma vaid vajalike asjade üleandmisega, kuid sel aastal saame taaskord püsiva peavarjuta inimesi päriselt meie kaupluses vastu võtta ja neile ka sooja kõhutäit pakkuda.

Näita, et hoolid, ja mõtle oma jõulukingid läbi!

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.