Kodukontorisse kasutatud kontorimööbel – miks ka mitte?

Kodukontorisse kasutatud kontorimööbel – miks ka mitte?

01. juuni 2017

Tänapäeval on üha enam ameteid, mis võimaldavad töötada kas täielikult või osaliselt kodus ning sõna „kodukontor“ ei tähenda kellegi jaoks enam midagi eriskummalist ega uut. Paljudel peredel on kodus olemas eraldi ruum (või nurgake), mida kasutatakse kontorina.

Täna räägime aga selle ruumi sisustamisest. Selleks, et töötegemise paigake oleks tegutsemist ja süvenemist toetav, võiks kodukontor olla sisustatud ühtaegu nii hubaselt kui ka töiselt. Võib-olla oleks hea mõte soetada kodukontorisse hoopistükkis kasutatud kontorimööbel? Ehk meeldiks sulle seda ise ka pisut kohendada ja oma käe järgi sulle iseloomulikumaks muuta?

Kasutatud kontorimööbel on uue väikeettevõtja jaoks soodne valik

Uusi mikroettevõtteid luuakse iga päev. Eks oma äri alustamine on alati pisut keeruline, sest lahendamist vajavaid küsimusi on väga palju. Selge on see, et oluline on ka kuludel hoolega silma peal hoida. Kodukontori sisustamine uhiuue mööbliga võib aga kujuneda päris kalliks ning just seetõttu on hea valik kasutatud kontorimööbel – see võib osutuda päris arvestatavaks kokkuhoiuks.

Kodukontor võib välja näha värvikas ja vahva

Uuskasutuskeskusest võid avastada igati vahvaid ja unikaalseid mööblileide, mis sobivad just sinu kodukontorisse suurepäraselt. Sinu kodune büroo ei pea ilmtingimata välja nägema ülimalt ametlik, klassikaline ja viisakas. Ükskõik kui minimalistlik on sinu ruum, mida sa tööpaiga loomiseks kasutada saad, see lahendus ei pea kindlasti olema igav või rõhuv. Lase fantaasial lennata ja kujunda oma isiklik töötegemise tuba või nurgake just selliseks nagu sulle meeldib. Loe ka siit, et odav mööbel ei pea olema igav!

Kasutatud kontorimööbel on vastupidav

Sageli on nii, et kasutatud esemed on isegi vastupidavamad kui uued – seda eriti mööbli puhul. Kui kirjutuslauad, kapid, riiulid või muud kodukontorisse sobivad esemed on juba Uuskasutuskeskusesse tee leidnud, siis enamasti on tegemist tugevate mööblitükkidega. Nõrga konstruktsiooniga mööbel jõuab teisele ringile harva.

Uuskasutuskeskuse mööblivalik on lai

Meie kaubavalik vahetub kiiresti ja alati tasub meie keskustest läbi astuda, sest aktiivsed inimesed toovad korralikku kasutatud kaupa juurde lausa iga päev. Kvaliteetsed mööbliesemed lähevad müügiks üsna kärmelt, seega astu sulle kõige lähemast Uuskasutuskeskusest kindlasti läbi! Iial ei tea – võib-olla on just sinu kodukontorisse sobivad esemed parasjagu saadaval.

Kasutatud kontorimööbli soetamine – hea ka keskkonnale

Kui sinu jaoks on tähtis ka keskkonnasõbralik käitumine, siis on kasutatud kontorimööbel sinu kodus just õige otsus. Korralik ja veel kenasti kasutusse sobiv mööbel ei tohiks lõpetada oma teekonda prügimäel, vaid väärib uut elu. Kui leiad koju laheda kasutatud mööbli, oled teinud hea otsuse nii looduse kui ka rahakoti jaoks.

Uuskasutuskeskustes Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Paides on lisaks kodusele kasutatud mööblile tihti saadaval ka kasutatud kontorimööblit. Paljud ettevõtted teevad Uuskasutuskeskusega koostööd, et anda uus elu oma kasutuseta jäänud sisustusele. Uuri meie keskustest lähemalt ja loo omale unikaalne ning isikupärane kodukontor!

Uuri SIIT, miks peaksid eelistama just kasutatud mööblit.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*