Pruutkleidid teiselt ringilt

Pruutkleidid teiselt ringilt

19. august 2020

Uuskasutuskeskustesse üle Eesti annetatakse võrdlemisi palju erinevaid pruutkleite. Nad kõik on hoole ja armastusega hoitud või hoopis uhiuued ning meie soov leida neile uued õnnelikud omanikud. Selleks, et kleidi otsing peatsele pruudile lihtsamaks teha, kogusime 16 kleiti ühte kataloogi ja avasime tänasega oma enda pulmasalongi meie Liivalaia Uuskasutuskeskuses (Liivalaia 29). Kõik pruutkleidid ühest kohast!

Liivalaia Uuskasutuskeskuse kaupluse rõivaste poolsel kassal ootab Sind kleitide kataloog, kust saad välja valida endale meelepärase ning see tuuakse just Sinule proovida.

Miks kaaluda kasutatud pulmakleidi ostmist?

Andes juba varem kantud pruutkleidile veel ühe võimaluse särada, teed suure teene meie keskkonna heaks ning tasakaalustad enda ökoloogilist jalajälge.

Roheline pulmapidu. Keskkonnasõbralik pulm on kiiresti tõusev trend. Lisaks sellele, on teadatuntud asi, et pulmapeo pidamine on keskmisest kallim ettevõtmine. Nutikaid nippe raha säästmiseks leiad kõikjalt ning alustada saad juba praegu – anna võimalus kleidile, mille maksumus ei aja eelarvet lõhki kuid mis on sama kaunis kui uus! Uuskasutuskeskuse abiga saad katta ka pulmalaua! Oleme hea meelega abiks nõude laenutamisel.

Sinu kleidil on lugu, mida rääkida. Leides endale sobiva pulmakleidi teiselt ringilt – võid kindel olla, et Sinu uue kleidiga kaasneb individuaalsus ja emotsionaalne ajalugu.

Kõik Uuskasutuskeskuses müügiks olevad pulmakleidid on eelmiste omanike poolt armastuse ja hoolega hoitud ning ära teeninud veel mitu tantsu ja tähistamist.

Kohtume Liivalaias!

Fotod: Hanna-Liis Vaasa

 

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*