Osale kogumiskampaanias “Toome ära”

Osale kogumiskampaanias “Toome ära”

01. mai 2017

Täna algab kogumiskampaania “Toome ära”, millega kutsume inimesi kodus asjatult seisvatele asjadele uut elu andma ja neid uuskasutuseks annetama!

Kogu maikuu kestva kampaania jooksul on annetustena oodatud kõik terved ja puhtad kodumajapidamises leiduvad esemed nagu riided, mööbel, nõud, mänguasjad, raamatud, jalanõud, aksessuaarid, hobivahendid, kodutekstiil, CD-d, DVD-d, toataimed, nipsasjakesed, vana kodutehnika jms.

Annetused on oodatud nädalavahetuseti avatud kogumiskonteineritesse Tallinnas Pirita kloostri parklas ning Rocca Al Mares Škoda jäähalli juures. Samuti võtavad esmaspäevast laupäevani korralike ja puhtaid asju vastu kõik kümme Uuskasutuskeskust üle Eesti – kuus keskust eri Tallinna linnaosades ning keskused Tartus, Pärnus, Paides ning Narvas. Kogukamatele annetustele nagu näiteks mööblile ja suuremale kodutehnikale, saab nende linnade piires järele kutsuda ka tasuta kaubiku.

Uuskasutuskeskus (MTÜ Uuskasutus) on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on saata kasutatud asjad ringlusesse ning propageerida keskkonnasõbralikku elustiili. Eelmisel aastal saatis Uuskasutuskeskus uuele ringile ligi 900 tonni veel kasutuskõlblikke esemeid. Asjadele leiab Uuskasutuskeskus uued omanikud kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga keskustes maha müües. Müüdud esemetelt saadud tulu kasutatakse selleks, et uuskasutust kui keskkonnasõbralikku käitumisviisi veelgi enam propageerida ning toetada teisi sotsiaalselt mõjusaid ettevõtteid.

Otsi lähim annetuskoht SIIT.

Vaata, mida ja kuidas annetada SIIT.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*