Uuskasutuskeskus avab keskuse Jõhvis

Uuskasutuskeskus avab keskuse Jõhvis

23. oktoober 2019

Uuskasutuskeskus avab 2019. aasta novembris oma esimese kaupluse Jõhvis.

Jõhvi kesklinnas avatavas uhiuues Pargi kaubanduskeskuses seab end sisse ka Uuskasutuskeskus. Ligi 500 m2-l pinnal avatav kauplus on Uuskasutuskeskusel järjekorras kolmeteistkümnes ning lisaks Narva kauplusele, Ida-Viru maakonnas juba teine.

Jõhvi linna laienemise taga on MTÜ Uuskasutuse missioon teha uuskasutamine igale Eesti inimesele lihtsasti kättesaadavaks ning mugavaks, et ükski terve ning puhas asi ei leiaks oma lõppu prügimäel. Peale Jõhvi linna asub Uuskasutuskeskus veel Narvas, Tartus (2), Võrus, Pärnus, Paides ning Tallinnas (6). Tänu lahketele annetajatele ning usinatele külastajatele oleme tänaseks katnud uuskasutusvõrgustikuga pea poole Eestimaast.

MTÜ Uuskasutus tegeleb peale uute kaupluste rajamisele ka teiste sotsiaalsete ettevõtete, abivajajate, teatri- ja filmitegijate ning käsitööliste abistamisega.

Uuskasutuskeskusest saab mõistliku hinna eest osta kasutatud riideid, jalanõusid, nõusid, mänguasju, raamatuid, muusikat, filme, tehnikat ja palju muud. Lisaks müügile võetakse kohapeal annetustena vastu kõik majapidamises üle jäänud korralikud, puhtad ja terved esemed, mis siis omakorda ringlusesse saadetakse.

Uue kaupluse avamisega Jõhvis luuakse mitmeid töökohti ning võimalusi kohalike igapäevaelu rikastamiseks ja kaasa löömiseks vabatahtliku töö tegemisega.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*