Uuskasutuskeskus kutsub Annetamistalgutel tooma sooje riideid raskustesse sattunud inimestele

Uuskasutuskeskus kutsub Annetamistalgutel tooma sooje riideid raskustesse sattunud inimestele

27. november 2020

Uuskasutuskeskus korraldab koostöös Tallinna Sotsiaaltöö Keskusega juba mitmendat aastat jõuluürituse raskustesse sattunud inimestele. Üritus toimub jõulude hakul ning selle külastajad saavad endale selga soojad riided ja jalga heas korras jalatsid, et elada üle aasta külmim periood. Lisaks pakutakse üritusest osavõtjaile süüa.

Selleks, et ükski abivajaja ei jääks ilma vajalikest rõivastest või jalanõudest, kutsume Sind annetama. Annetustena on oodatud soojad rõivad (kampsunid, joped, mantlid), mütsid, sallid, kindad ja jalanõud, samuti püksirihmad. Rõivaannetused on oodatud nii meestele, naistele kui lastele. Oma annetuse saad tuua mistahes Uuskasutuskeskuse kauplusse, mille aadressid leiad siit. Üritus ise toimub Tatari tänava Uuskasutuskeskuses, seega võimalusel võiksid annetused sinna tuua. Annetusi ootame kuni 12. detsembrini.

Annetamistalgud toimuvad Eestist teist korda. Talguid veab Vabaühenduste Liit koostöös Vabariigi Presidendi Kantselei ja maakondlike arenduskeskuste võrgustikuga.

Uuskasutuskeskus suunab annetatud heas korras asjad uuele ringile, säästes keskkonda ja hoolides abivajajatest. Tee oma heategu juba täna!

Vaata lisaks: annetamistalgud.ee

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*