Uuskasutuskeskus teeb 15.12 esmakordselt mööbli kogumisringi Rakveres

Uuskasutuskeskus teeb 15.12 esmakordselt mööbli kogumisringi Rakveres

03. detsember 2021

Kevadest saati on Rakvere Kroonikeskuses avatud Uuskasutuskeskus, kuhu saab ära tuua kõiksugu korralikke asju, mida ise enam ei vaja. Kuigi keskus asub kohe maa-aluse parkla ukse juures, võib olla palju mugavam, kui kaubik tuleb koju mööbli järele.

Uuskasutuskeskus teeb kolmapäeval, 15.12 terve päeva mööbli kogumisringi. Kaubiku kutsumiseks mööbli või suurema tehnika järele tuleb saata kiri koos pildiga esemest ja enda kontaktandmetega kaubik@uuskasutus.ee või täita ankeet lehel uuskasutus.ee/kaubik. Uuskasutuskaubik lepib iga huvilisega sobiva aja eelnevalt kokku ning sõidab terve päeva linnas ringi, et vastu võtta suuremaid esemeid, mööblit ja tehnikat.

Uuele ringile on oodatud kasutuskõlbulikud, terved ja korralikud asjad. Kui kaubik on juba koju mööblile järele kutsutud, siis võib kaasa anda ka muid heas korras asju, mida endal enam tarvis ei lähe. Kogutud asjad suunab Uuskasutuskeskus uuesti ringlusse oma kaupluste kaudu ja koostööpartnerite abil abivajajaid toetades.

Sarnaseid mööbli ja tehnika kogumisringe teeb Uuskasutuskeskus igapäevaselt Tallinnas ja Tartus ning üle nädala Pärnus ja Paides. Uuskasutuskeskusel on valmidus piisava huvi korral hakata mööbli ja suurema tehnika kogumisringe tegema ka Rakveres.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.