Uuskasutuskeskus avas kaupluse Tähesajus!

Uuskasutuskeskus avas kaupluse Tähesajus!

03. mai 2020

2. mai 2020 jääb alatiseks meelde kui üks päikesepaisteline ja lootustandev päev. Sel päeval taasavasime 12 Uuskasutuskeskuse kauplust (Arsenali Uuskasutuskeskus avatakse 1. juunil 2020) ning laienesime uue kaupluse võrra. Uuskasutamine muutus sel korral lihtsamaks Lasnamäe inimestele. Meie 15. kauplus asub nüüd aadressil Tähesaju tee 31

Tähesaju Uuskasutuskeskus on eriline, kuna näib sisustuselt teistmoodi välja kui teised Tallinna Uuskasutuskeskused. Oleme loonud helge ning avara kasutatud asjade perekaubamaja, kus leidub midagi igaühele. Kauplusest võid leida vähekasutatud ning hästi hoitud riideid, jalanõusid, kotte, hobitarbeid, tehnikat, nõusid, kodukaupu, erineivaid tekstiile, raamatuid, mänguasju ja palju muud! Ka annetusi saab kontaktivabalt ja mugavalt kohale viia. Mida annetada? Loe lähemalt siit!

Kuna mööblit selles Uuskasutuskeskuses müügiks pole, ei saa kauplus mööblit ka annetusena vastu võtta. Mööblit saad hõlpsasti annetada kõrval asuvatesse Mustakivi või Punase tänava Uuskasutuskeskustesse.

Uuskasutuskeskuse missioon on, et Eestis oleks miljon uuskasutajat ning iga kaupluse avamisega liigume sellele uistusele lähemale. Aitäh, et soetad teise ringi kaupu Uuskasutustest ning päästad sellega head asjad prügisse sattumast.

 

Fotod tegi armas Hanna-Liis Vaasa ?

Tähesaju Uuskasutuskeskus

Tähesaju tee 31

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 53 332 303
E-mail: tahesaju@uuskasutus.ee

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*