Kontakt

Uuskasutus TatariMTÜ Uuskasutus

Juriidiline aadress:

MTÜ Uuskasutus
Tatari 64, Tallinn 10134

Reg. nr 80201865
A/a 221024662766
KMKR EE100971929

Võta meiega ühendust!

Kaupluste info

Uuskasutuskeskused Tallinnas:

Tatari 64, Kesklinn (Õnnepalee taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 240
E-mail: tatari@uuskasutus.ee

Mustamäe tee 5, Kristiine
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 211
E-mail: mustamae@uuskasutus.ee

Mahtra 5, Lasnamäe (Mustakivi keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 242
E-mail: mustakivi@uuskasutus.ee

Punane 50, Lasnamäe (Euromekka keskus)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 532 267
E-mail: punane@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Pärnus:

Lai tn. 10, Pärnu (Port Artur 2 taga)
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 036
E-mail: parnu@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Tartus:

Riia 11, Tartu
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 288
E-mail: tartu@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Paides:

Rüütli 9, Paide
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 217
E-mail: paide@uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus Narvas:

Tallinna mnt 51/53, Narva
Vaata asukohta kaardil
E-R 10-18 | L 10-16 |
Tel: 55 530 891
E-mail: narva@uuskasutus.ee

Kaubiku info

Tallinnas ja Pärnus:

Tel: 55 533 001
E-mail: kaubik@uuskasutus.ee

Tartus, Paides ja Narvas:

Tel: 5 5520 633
E-mail: kaubik2@uuskasutus.ee

Konteinerite info

Konteiner Tallinnas:

Merivälja tee 34, Pirita (Pirita turu platsil)
Vaata asukohta kaardil
L-P 10-18