Liitu meiega

Kui soovid anda oma panuse uuskasutuse edendamisse Eestis, oled oodatud liituma Uuskasutuskeskuse tiimiga! Meie meeskonnas on üle 150 inimese, kellest enamik töötab kauplustes, lisaks käivad meil abiks vabatahtlikud. Koos leiame kindlasti viisi, kuidas saaksid panustada!

Vabad töökohad

Hetkel vabu töökohti ei ole.

Kui soovid meie juures kätt proovida, saad tulla vabatahtlikuks.

Kandideerijate CV-d ja kaaskirjad säilitame vaikimisi kuni üks aasta konkursi lõppemisest.
Kandideerimisdokumentidega tutvuvad ainult värbamisprotsessis osalevad MTÜ Uuskasutuskeskuse töötajad.
Kandideerimisega seonduvaid andmeid me kolmandatele isikutele ei avalda.

Kandideeri kohe!

Tule tööle uuskasutusspetsialistiks!

Sulle meeldib teise ringi rõivaste kauplustes käia ja põnevaid asju avastada? Naudid inimeste aitamist ning oled hea suhtleja? Miks mitte muuta see oma igapäevaseks tööks!

Uuskasutuskeskuses töötades oled tõeline multitalent – oled inimene, kes näeb ja sorteerib kõikmõeldavat põnevat kaupa, mõtleb neile hinna, paneb oma loovuse proovile esemete riiulitele ja stangedele väljapanekul, suhtleb klientidega nii müügisaalis kui kassas ja abistab neid.

Oled ideaalne kandidaat, kui…

 • Oled positiivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline. Eelnev töökogemus on tervitatav, kuid kõige olulisem on siiras tahtmine areneda ja juurde õppida.
 • Sulle ei meeldi rutiin. Sa naudid vaheldusrikast tööd ja erinevaid tööülesandeid, mitte ei taha oma tööpäeval lihtsalt ühes kohas istuda. Sulle meeldib, et kõik tööpäevad on erinevad.
 • Sa ei pelga füüsilist tööd. Töö meie juures hõlmab palju liigutamist – asjade sorteerimine ja klientide teenindamine käib püstijalu. Sageli tuleb ette kohati päris raskete kottide ja kastide annetusalast tagaruumi tassimist.
 • Naudid suhtlemist ja valdad eesti keelt. Kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus, kuid kõige olulisem on see, et Sa ei pelgaks inimesi aidata ja eesti keeles suhelda.
 • Hoolid ja aitad alati. Sa hoolid nii enda ümber olevatest inimestest kui ka asjadest.

Mida saad teha Uuskasutuskeskuses töötades?

Miks Sa peaksid kandideerima?

 • Meil on inimlik tööaeg. Möödas on need päevad, kui pead jõuluõhtusööki jahtunult sööma. Hoolime oma töötajatest ja nende peredest, seega oleme kõikidel riigipühadel ning pühapäevadel alati suletud. Muul ajal on meie keskused avatud esmaspäevast reedeni 10–18 ja laupäeviti 10–16. Töö on graafiku alusel ja alati püüame arvestada ka kõigi soovipäevadega.
 • Su töö on kõike muud kui üksluine. Ühe tööpäeva jooksul saad teha nii palju erinevaid tegevusi, et tüdineda ei jõua ühestki neist. Sul on võimalus sorteerida ja hinnastada annetusi, panna oma loovus proovile väljapanekute loomisel, aidata klientidel leida soovitud asjad, ning, jah, teha vahel ka klassikalist klienditeenindaja tööd kassas. Sealjuures arvestame me alati ka Sinu tugevusi ja soove.
 • Sul on ühiskonnas oluline roll. Uuskasutuskeskus on keskkonnaorganisatsioon, kes päästab iga aasta prügisse jõudmast sadu tonne kasutuskõlblike asju. Nii on Sul iga tööpäeva lõpus hea tunne, et oled midagi puhtama keskkonna heaks ära teinud. Lisaks on Sul võimalus kaasa aidata erinevatele heategevusprojektidele.
 • Arenguvõimalused organisatsiooni sees. Mitmed meie uuskasutusspetsialistid on olnud nii tublid ja ennast nii hästi tõestanud, et saanud pärast mõnda aega meie juures töötamist kas juhataja asetäitjaks või juhatajaks. Iga kord kui avame uue Uuskasutuskeskuse, pakume neid kohti esimesena just enda praegustele töötajatele.

Mida hindavad meie praegused töötajad?

Mõned väljavõtted Uuskasutuskeskuse töötajate rahulolu-uuringust:

Uuskasutuskeskuses on äärmiselt meeldiv meeskond. Iga inimene on erinev ja omamoodi.

Mulle meeldib mu töö ja teen seda rõõmuga. Hea ja toetav juht on meeskonna alus!

Töötades Uuskasutuskeskuses on minu  tarbimisharjumus  muutunud, sealhulgas tekkinud austus olemasoleva vastu.

Tööpäevad on hea pikkusega, olen avastanud, et peale tööpäeva on veel tegutsemisvõimalus.

Kandideeri!

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikese põhjendusega, miks just Sina sobid meie kollektiivi, aadressile personal@uuskasutus.ee

Kandideeri kohe!

Löö kaasa vabatahtlikuna!

Vabatahtlikud on Uuskasutuskeskuse suurim vara ja väärtus. Oma pikaajalise kogemuse põhjal võime öelda, et ilma vabatahtlike panuseta ei oleks me täna seal, kus oleme. Uuskasutuskeskuse tegemistes on läbi aegade kaasa löönud tuhandeid vabatahtlikke.

Põhjuseid, miks inimesed tegutsevad vabatahtlikena, on palju:

 • soov lisaks isiklikule heaolule ka midagi ühiskonna jaoks teha,
 • saada töökogemus kollektiivis,
 • tutvuda põnevate inimestega,
 • saada uusi kogemusi, teadmisi ja elamusi,
 • soov vaba aega huvitavalt ja kasulikult sisustada,
 • tunda end kellelegi vajalikuna,
 • ühendada kogemus koolitöö ja uute kogemuste saamisega.

Uuskasutuskeskuse vabatahtlikel on võimalik abistada nii igapäevastes kaupluse toimingutes kui ka panustada erialaste teadmiste ja kogemustega.

Vabatahtlikuks saamine on imelihtne!

Võta ühendust kauplusega, kuhu soovid vabatahtlikuks minna ja anna endast märku. Ootame vabatahtlikke appi kõigis meie kauplustes. Lepime kokku, millal, millises valdkonnas ja kui tihti Sa kaasa lüüa soovid ja siis panustame juba reaalselt koos selle nimel, et korralikud asjad prügimäele ei satuks ja Eesti inimestel oleks koht, kuhu oma asjad ära anda ning kus ka keskkonnasõbralikult ostelda.

Aita hoida keskkonda läbimõeldult tarbides ning levitada ideed sellest, et saame elada ka mõistlikumas ühiskonnas. Planeedi päästmine algab üksikisikust. Sinust.

Võta ühendust!

Aita meid puhkusteperioodil!

Klienditeenindaja Uuskasutuskeskuses

Oled alati unistanud Uuskasutuskeskuses töötamisest, kuid ei soovi end püsivalt siduda? Oled kevadsuvisel perioodil vaba? Tule meile puhkusteasendajaks!

Anna meile puhkust, teeni suveks lisaraha ja tee midagi ägedat keskkonna heaks ära! See on ideaalne tööots – tööpäevad on kella kuueni ning pühapäevad ja jaanipäev on alati vabad, seega jääb aega ka suveõhtute nautimiseks ja suvilas toimetamiseks.

Uuskasutuskeskuses suvel abiks olles oled tõeline multitalent – oled inimene, kes näeb ja sorteerib kõikmõeldavat põnevat kaupa, mõtleb neile hinna, paneb oma loovuse proovile esemete riiulitele ja stangedele väljapanekus, suhtleb klientidega nii müügisaalis kui kassas ja abistab neid.

 

Oled ideaalne kandidaat, kui…

 • Sul on suveperioodil palju vaba aega. Oled näiteks õpetaja või üliõpilane või otsid niisama suveks tööd.
 • Oled positiivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline. Eelnev töökogemus on tervitatav, kuid kõige olulisem on siiras tahtmine areneda ja juurde õppida.
 • Sulle ei meeldi rutiin. Sa naudid vaheldusrikast tööd ja erinevaid tööülesandeid, mitte ei taha oma tööpäeval lihtsalt ühes kohas istuda. Sulle meeldib, et kõik tööpäevad on erinevad.
 • Sa ei pelga füüsilist tööd. Töö meie juures hõlmab palju liigutamist – asjade sorteerimine ja klientide teenindamine käib püstijalu. Sageli tuleb ette ka päris raskete kottide ja kastide annetusalast tagaruumi tassimist.
 • Naudid suhtlemist ja valdad eesti keelt. Kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus, kuid kõige olulisem on see, et Sa ei pelgaks inimesi aidata ja eesti keeles suhelda.
 • Hoolid ja aitad alati. Sa hoolid nii enda ümber olevatest inimestest kui ka asjadest.

 

Miks sa peaksid kandideerima?

 • Meil on inimlik tööaeg. Hoolime oma töötajatest ja nende peredest, seega oleme kõikidel riigipühadel ning pühapäevadel alati suletud. Muul ajal on meie keskused avatud esmaspäevast reedeni 10–18 ja laupäeviti 10–16. Töö on graafiku alusel ja alati püüame arvestada kõigi soovipäevadega.
 • Sinu töö on kõike muud kui üksluine. Ühe tööpäeva jooksul saad teha nii palju erinevaid tegevusi, et tüdineda ei jõua sa ühestki neist. Sul on võimalus sorteerida ja hinnastada annetusi, panna oma loovus proovile väljapanekute loomisel, aidata klientidel leida soovitud asjad, ning jah, teha vahel ka klassikalist klienditeenindaja tööd kassas. Sealjuures arvestame me alati ka Sinu tugevusi ja soove.
 • Sul on ühiskonnas oluline roll. Uuskasutuskeskus päästab igal aastal sadu tonne korralikke asju jõudmast prügimäele. Nii on Sul iga tööpäeva lõpus hea tunne, et oled midagi puhtama keskkonna heaks ära teinud. Lisaks on Sul võimalus kaasa aidata erinevatele heategevusprojektidele.
 • Arenguvõimalused organisatsioonis. Mitmed meie suvised asendajad on olnud nii tublid ja ennast nii hästi tõestanud, et jätkanud tööd ka pärast puhkusteperioodi lõppu.