“Islam. Kunst ja arhitektuur” Markus Hattstein, Peter Delius

18.00 
Asukoht: Tallinn (Tatari)
Toote kirjeldus

Seisukord: hea

Lisamärkused:

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas islami kultuur on kujundanud maailma kunsti ja arhitektuuri? “Islam. Kunst ja arhitektuur” on teos, mis avab ukse sellele rikkalikule ja mitmekesisele pärandile. Raamat on Sinu teejuhiks läbi islami kunsti ja arhitektuuri ajaloo, alates selle sünnist prohvet Muhamedi ajal 7. sajandil kuni tänapäevani.

See raamat on Sinu võimalus sukelduda islami kunsti sügavustesse, mida on mõjutanud ja rikastanud erinevad kultuurid alates Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast kuni Kesk-Aasia, India ja Kagu-Aasiani. Saad teada, kuidas islami kunstnikud ja arhitektid on loovalt ühendanud erinevaid elemente, luues ainulaadseid teoseid, mis peegeldavad nende aja ja keskkonna vaimu.

Autoriteks on tunnustatud ajaloolased, kunstiajaloolased ja arheoloogid, kes on oma ala eksperdid. Nad toovad välja, kuidas islami kunsti ja arhitektuuri areng on toimunud paralleelselt islami riikide ja dünastiate kujunemisega, pakkudes Sulle põhjalikku ja kaasahaaravat ülevaadet.

Ole esimene, kes paneb toote "Islam. Kunst ja arhitektuur" Markus Hattstein, Peter Delius korvi 15 minutiks, enne kui keegi teine selle ostab!