MTÜ Uuskasutuskeskuse privaatsuspoliitika

Üldine

Käesolevaga teavitame, et kui külastate meie veebilehte www.uuskasutus.ee, võime koguda teie kohta isikuandmeid. Täpsemat informatsiooni isikuandmete kogumise ja töötlemise kohta leiate antud privaatsuspoliitikast. Samuti leiate siit teavet küpsiste kasutamise kohta.

Olge palun teadlik, et seoses oma privaatsuse kontrollimisega on teil mitmed õigused. Leiate siit privaatsuspoliitikast informatsiooni ka selle kohta, millised õigused teil on ja kuidas saate neid teostada.

Palun leidke aega, et antud privaatsuspoliitikaga tutvuda ning võtke meiega koheselt ühendust, kui teil tekib sellega seoses küsimusi. Võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada ning vastavad muudatused jõustuvad koheselt. Kehtiva privaatsuspoliitika leiate igal ajahetkel lehelt https://uuskasutus.ee/privaatsuspoliitika.

Vastutav andmetöötleja

MTÜ Uuskasutuskeskus
Tatari 64, Tallinn 10134
info@uuskasutus.ee
www.uuskasutus.ee

Milliseid isikuandmeid MTÜ Uuskasutuskeskus kogub ja mis eesmärgil neid töödeldakse?

Kontaktivorm

Kui võtate meiega ühendust meie veebilehel oleva kontaktivormi kaudu või saadate oma küsimuse(d) e-posti aadressile info@uuskasutus.ee, töötleme teie nime, e-posti aadressi ja muud päringust saadud informatsiooni eesmärgiga vastata teie päringule. Taolise töötlemise õiguslikuks aluseks on meie õigustatud huvi vastata andmesubjekti päringutele.

Päringutest saadud informatsiooni säilitame kuni 1 aasta ja sellel eesmärgil töötlevad isikuandmeid ainult MTÜ Uuskasutuskeskuse töötajad.

Kaubiku tellimise vorm

Kui tellite suuremate asjade annetamiseks kaubiku meie veebilehel oleva vastava kontaktivormi kaudu või saates oma kaubiku tellimise soovi e-posti aadressile kaubik@uuskasutus.ee, töötleme teie nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi, aadressi ja muud tellimusest saadud informatsiooni. Õiguslik alus taoliseks isikuandmete töötlemiseks on isikuandmete töötlemine andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele.

Kaubiku tellimisest saadud informatsiooni säilitame kuni 1 aasta ja sellel eesmärgil töötlevad isikuandmeid ainult MTÜ Uuskasutuskeskuse töötajad.

Uudiskiri

Kui liitute meie veebilehel uudiskirjaga, saadame teile edaspidi e-posti teel Uuskasutuskeskuse uudiseid ja kampaaniapakkumisi. Taolise otseturunduse saatmiseks töötleme teie nime ja e-posti aadressi ning eespool nimetatud isikuandmetele pääseb ligi lisaks MTÜ Uuskasutuskeskuse töötajatele meie turunduspartner, kes pakub meile otseturunduse teenust.

Uudiskirja ja kampaaniapakkumiste saatmiseks küsime teilt nõusolekut. Teie nõusolek ei aegu, aga kui te ei soovi enam e-posti teel taolisi meie teateid saada, siis on teil igal ajahetkel õigus oma nõusolek tagasi võtta. Selleks palun klikkige uudiskirja lõpus olevale lingile “lahku listist”. Samuti on teil õigus esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele otseturunduslikul eesmärgil.

Olge ka teadlik, et uudiskirja saates võime analüüsida statistilisi andmeid selle kohta, kas olete uudiskirja avanud ja millistele linkidele seal vajutasite.

Kandideerimine

Kui kandideerite meile tööle veebilehel oleva ankeedi kaudu, töötleme teie nime, e-posti aadressi ja muud ankeedi kaudu saadud informatsiooni värbamisega seotud eesmärkidega. Kandideerijate CV-d ja kaaskirjad säilitame vaikimisi kuni üks aasta konkursi lõppemisest. Kandideerimisdokumentidega tutvuvad ainult värbamisprotsessis osalevad MTÜ Uuskasutuskeskuse töötajad. Kandideerimisega seonduvaid andmeid me kolmandatele isikutele ei avalda.

Veebilehe sirvimise statistika

Kui külastate meie veebilehte, kogume anonüümset teavet selle kohta, kuidas meie veebilehte kasutatakse. Selleks, et saaksime paremini aru oma veebikülastajate käitumisest ja oskaksime parandada oma veebilehe kasutajakogemust, säilitame oma veebilehe külastajate kohta järgnevat informatsiooni: veebilehitseja tüüp ja versioon, seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, veebilehe külastamise sessiooni pikkus, külastatud lehed ning külastaja asukoht. Eespool nimetatud informatsiooni analüüsimiseks kasutame tööriista Google Analytics.

Küpsised

Veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks salvestame teie seadmesse niinimetatud küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie seadmesse, kui veebilehte külastate. See võimaldab veebilehel jätta meelde teie toiminguid ja eelistusi teatud ajavahemikuks, et te ei peaks neid iga kord uuesti sisestama, kui veebilehele naasete.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Veebilehe külastajana on teil võimalik oma soovi kohaselt küpsiste salvestumist oma seadmesse keelata või piirata. Samuti saate kõik küpsised, mis on seni teie seadmesse salvestunud, ära kustutada. Selleks tuleb teil muuta oma isiklikke veebilehitseja privaatsusseadeid. Siiski, kui keelate või piirate küpsiste salvestumist oma arvutisse, ei pruugi teatud funktsionaalsused töötada.

Kasutame oma veebilehel järgnevaid küpsiseid

Google Analytics küpsised

Kasutame Google Analytics küpsiseid oma veebilehe liikluse analüüsimiseks. Peamiselt analüüsime taoliste küpsiste abil, kas tegemist on uue või naasva külastajaga, mis veebilehti külastatakse, kui kaua veebilehel ollakse ja kust külastajad meie veebilehele tulevad. Taoline info on oluline meile selleks, et saaksime paremini mõista oma veebilehe külastajate käitumist ja parandada seeläbi oma veebilehe kasutajakogemust.

MailChimp küpsised

Kasutame MailChimpi küpsiseid meie saadetud uudiskirjade ja teiste turunduslike teadete efektiivsuse analüüsimiseks. Peamiselt kasutame taoliseid küpsiseid, et analüüsida, kas meie saadetud uudiskirja on avatud ja kas selles uudiskirjas olevatele linkidele on klikitud. Taoline info on oluline meile selleks, et saaksime paremini mõista oma uudiskirja listis olevate kontaktide käitumist ja seeläbi saata neile asjakohasemat infot.

Teie õigused

Palun võtke allpool nimetatud õiguste teostamiseks meiega ühendust e-posti aadressil info@uuskasutus.ee.

Vastavalt isikuandmete kaitse üldmäärusele, on teil järgnevad õigused:

  • õigus taotleda juurdepääsu teie isikuandmetele;
  • õigus nõuda teie isikuandmete parandamist;
  • õigus nõuda teie isikuandmete kustutamist;
  • õigus nõuda teie isikuandmete töötlemise piiramist;
  • õigus esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele;
  • õigus nõuda teie isikuandmete ülekandmist;
  • kui teie isikuandmete töötlemine põhineb teie nõusolekul, on teil õigus oma nõusoleku tagasivõtmisele.

Kui arvate, et teie privaatsust on rikutud, siis palume võtta meiega ühendust eespool viidatud e-posti aadressil. Teil on ka õigus esitada kaebus selle riigi andmekaitse järelevalveasutusele, kus asub teie alaline elukoht.

Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 31.08.2018.