TELLI VEDU

Telli Tartus ja Tallinnas koju annetustakso!

Mööblile ja kogukamale tehnikale oleme alati pakkunud tasuta järele tulemise võimalust. Nüüd pakume Sulle võimalust mugavalt ka muid heas korras asju otse koduukselt üle anda. Kui Sul on liigseks muutunud heas korras asju vähemalt 5 poekoti täit (riided, raamatud, nõud, hobitarbed jne), siis kutsu Tallinnas ja Tartus neile järele annetustakso. Loe lähemalt: uuskasutus.ee/annetustakso

Telli kaubik mööbli ja tehnika uuele ringile andmiseks

Kui soovid ära anda suuremaid asju nagu korralik mööbel või töökorras ja terve suurem kodutehnika (näiteks külmkapp või pesumasin), tuleb Sulle appi Uuskasutuskeskuse kaubik! Kui ese on heas korras ja seda saab anda uuesti ringlusse, tuleb kaubik Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides asjale järele täiesti tasuta! Tartus ja Tallinnas on kaubik pidevalt töös ja võib tulla asjadele järele ka linna lähistel, näiteks Viimsis või Peetris. Pärnus ja Paides käib kaubik kaks korda kuus.  Pärnus ei sõida kaubik osavaldadesse.

Millise mööbli võtab Uuskasutuskeskus vastu?

Uuskasutuskeskusele saab pakkuda heas korras, puhast ja tervet mööblit, mida ei pea demonteerima. Mööbli võtame vastu ühes tükis, erandjuhtudel kõigi kaasnevate detailidega, mida on tarvis kokkupanekuks. Uuskasutuskeskus ei võta vastu nõukogudeaegseid sektsioone, kuna ei suuda senise kogemuse põhjal neile uut omanikku leida. Uuskasutuskeskus ei võta vastu ka pianiinosid, sest neile on raske leida uusi omanikke pilli ostuga kaasnevate häälestamis- ja transpordikulude tõttu. Selleks, et teada saada, kas esemed saab Uuskasutuskeskuse kaudu uuele ringile anda, ootab keskus neist mööbliesemetest pilte. Kuna piltide järgi ei pruugi alati saada täit ülevaadet eseme seisukorra kohta, siis lõplik otsus langetatakse kohapeal. Sõltumata sellest, kas eseme saab uuele ringile anda või mitte, on kaubiku teenus tellijale tasuta.

Kuidas tellida kaubikut?

Tee mööbli- või tehnikaesemest foto ning saada see koos oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber, aadress) aadressile kaubik@uuskasutus.ee või kasutades allolevat vormi. Piltide järgi saame hinnata eseme seisukorda ja ka mõõtmeid-kaalu. Võtame Sinuga ühendust ja lepime järele tulemise aja kokku. Palun arvesta, et lõpliku otsuse esemete tasuta transpordi osas teevad meie kaubikujuhid kohapeal.

Kui kaubik tellitud

Kui kaubik juba tellitud, siis on see Sinu jaoks suurepärane võimalus koos mööbli või tehnikaga kaasa anda ka teisi kasutuskõlblikke esemeid, mida Sinu majapidamises enam tarvis pole. Saad kaasa anda kodutekstiile, rõivaid, mänguasju, nõusid jne. Mööblit ära ise lahti võta, proovime enamasti mööbli ühes tükis kaasa viia.

Soovid ise mööbli tuua Uuskasutuskeskusesse?

Ka nii on võimalik, kuid ka sel juhul tuleks kauplust ette informeerida, et olla kindel, et saame konkreetses poes mööblieseme vastu võtta. Seejuures tasub teada, et mööblit võtavad ainult need kauplused vastu, kus ka mööbel müügis on. Mööblieseme ise ära toomiseks palun võta ühendust kauplusega ja saada ette ka pilt esemest, mille soovid uuele ringile anda. Kaupluste kontaktid leiad siit: uuskasutus.ee/kauplused.

Soovid tellida kaubiku korteriühistu või ettevõtte jaoks?

Kui on plaanis kontori korrastamine, sisustuse uuendamine või kolimine, siis saad niisamuti mugavalt üleliigseks muutunud mööblile, tehnikale ja muule kontorikraamile kutsuda järele Uuskasutuskeskuse kaubiku. Anna oma soovist teada, kirjutades kaubik@uuskasutus.ee!

Kui soovid hoida korras ühistu ümbruse ning pakkuda mugavat võimalust elanikele heas korras mööbli äraveoks, siis saad vastava info panna üles ka ühistu uudistelisti või teadetetahvlile. Laadi A4 plakat alla siit ja prindi välja! Kui korraldate korrastamise üheskoos, siis saad kutsuda kaubiku järele heas korras asjade järele.

Suur aitäh Sulle, et annad asjadele uue elu!

Võta kaubikuga ühendust!

Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides:

Tel: 5553 3001
E-post: kaubik@uuskasutus.ee

MÖÖBLI JA SUUREMAHULISE KODUTEHNIKA UUSKASUTUSSE ANDMISEKS

Väiksemad esemed palume ise ära tuua Uuskasutuskeskuste kauplustesse.

Kogumisringide kalender

Uuskasutuskeskuse kaubik teeb aasta ringi üle Eesti kogumisringe, et teha annetamine mugavaks kodu läheduses.

Kogumisringid

Juunis ja juulis toimetame suvepuhkuste tempos ja teeme üksikud kogumisringid. Augustisse on oodata tihedamat graafikut. Jälgi meie kalendrit!

AUGUSTIS

08.08 kell 11 –13 Rapla Rappeli keskuse juures
10.08 Lääne-Harju ring: kell 10.00–10.3o Laulasmaa, kell 11–12 Paldiski, kell 12.30-13.00 Harju–Risti
14.08  kell 11 –13 Pirita Selveri parklas
17.08 kell 11 –13 Viljandis Männimäe Selveri juures (kooskõlastamisel)
27.08 Hiiumaa: 12.00–12.45 Kõrgessaare Viskoosa tervisemaja juures, 13.00–13.30 Lauka koolimaja juures, 14.00–15.00 Kärdla Selveri parklas ja 16.00–16.30 Pühalepa Palade lasteaia juures

SEPTEMBRIS

21.09 kell 14–16 Kadrina sügislaadal

Kui soovid Uuskasutuskeskuse kaubikut kutsuda kogumisringi tegema, siis kirjuta info@uuskasutus.ee.