TELLI VEDU

Aprillis ja mais saad tellida koju annetustakso

Mööblile ja kogukamale tehnikale oleme alati pakkunud tasuta järele tulemise võimalust. Nüüd pakume Sulle võimalust mugavalt ka muid annetusi otse koduukselt üle anda. Kui Sul on annetusi vähemalt 5 kotitäit (riided, raamatud, nõud, hobitarbed jne), siis kutsu Tallinnas ja Tartus neile järele annetustakso. Loe lähemalt: uuskasutus.ee/annetustakso

Telli kaubik mööbli ja tehnika annetuseks

Kui soovid annetada suuremaid asju nagu korralik mööbel või kogukam kodutehnika (näiteks töötav külmkapp või pesumasin), tuleb Sulle appi Uuskasutuskeskuse kaubik! Kui ese on heas korras ja seda saab anda uuesti ringlusse, tuleb kaubik Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides asjale järele täiesti tasuta! Tartus ja Tallinnas on kaubik pidevalt töös ja võib tulla asjadele järele ka linna lähistel, näiteks Viimsis või Peetris. Pärnus ja Paides käib kaubik kaks korda kuus.  Pärnus ei sõida kaubik osavaldadesse.

Kuidas tellida kaubikut?

Kõigepealt tee annetatavast mööblist või tehnikaesemest foto ning saada see koos oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber, aadress), kirjutades meile aadressil kaubik@uuskasutus.ee või kasutades allolevat vormi. Piltide järgi saame hinnata eseme seisukorda ja ka mõõtmeid-kaalu. Võtame Sinuga ühendust ja lepime järele tulemise aja kokku. Palun arvesta, et lõpliku otsuse esemete tasuta transpordi osas teevad meie kaubikujuhid kohapeal.

Kui kaubik tellitud

Kui kaubik juba tellitud, siis on see Sinu jaoks suurepärane võimalus koos mööbli või tehnikaga kaasa anda ka teisi kasutuskõlblikke esemeid, mida Sinu majapidamises enam tarvis pole. Saad kaasa anda kodutekstiile, rõivaid, mänguasju, nõusid jne. Eraldi meil paraku veel võimekust neil järel pole käia, kuid muude asjadega võtame meeleldi kaasa! Mööblit ära ise lahti võta, proovime enamasti mööbli ühes tükis kaasa viia.

Soovid tellida kaubiku korteriühistu või ettevõtte jaoks?

Kui on plaanis kontori korrastamine, sisustuse uuendamine või kolimine, siis saad niisamuti mugavalt üleliigseks muutunud mööblile, tehnikale ja muule kontorikraamile kutsuda järele Uuskasutuskeskuse kaubiku. Anna oma soovist teada, kirjutades kaubik@uuskasutus.ee!

Kui soovid hoida korras ühistu ümbruse ning pakkuda mugavat võimalust elanikele heas korras mööbli äraveoks, siis saad vastava info panna üles ka ühistu uudistelisti või teadetetahvlile. Laadi A4 plakat alla siit ja prindi välja! Kui korraldate korrastamise üheskoos, siis saad kutsuda kaubiku järele heas korras asjade järele.

Suur aitäh Sulle, et annad asjadele uue elu!

Võta kaubikuga ühendust!

Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides:

Tel: 5553 3001
E-post: kaubik@uuskasutus.ee

MÖÖBLI JA SUUREMAHULISE KODUTEHNIKA ANNETUSTE ÄRAVEOKS!

Väiksemad annetused palume ise ära tuua Uuskasutuskeskuste kauplustesse.

Kogumisringide kalender

Uuskasutuskeskuse kaubik teeb aasta ringi üle Eesti kogumisringe, et teha annetamine mugavaks kodu läheduses.

Mais kogumisringid

08.05 Kohtla-Järvel ja Jõhvis
kell 10–11 Kohtla-Järve Selveri parklas
kell 12.00–13.30 Jõhvis Rakvere tänava parklas (Jõhvi kaubakeskuse ja viadukti vahel)
14.30-15.00 Ahtme Keskuse (Puru tee 77, Kohtla-Järve) juures
11.05
 Viljandis kell 11–13 Männimäe Selveri juures
15.05 Kiilis kell 11–13 Kiili rahvamaja parklas
16.05 Äksis Tartumaal kell 11–13 Jääaja Keskuse parklas
21.05 Tallinnas Kristiines kell 15–17 Kristiine keskuse parklas Rohenädala raames
28.05
Hiiumaal
kell 11.30–12.00 Suuremõisas Coop parklas
kell  12.30–13.00 Emmastes Coop parklas
kell  13.30–14.00 Käinas Coop parklas
kell  14.30–15.30 Kärdlas Selveri parklas

Kui soovid Uuskasutuskeskuse kaubikut kutsuda kogumisringi tegema, siis kirjuta info@uuskasutus.ee.