TELLI VEDU

Telli Tartus ja Tallinnas koju annetustakso!

Mööblile ja kogukamale tehnikale oleme alati pakkunud tasuta järele tulemise võimalust. Nüüd pakume Sulle võimalust mugavalt ka muid heas korras asju otse koduukselt üle anda. Kui Sul on liigseks muutunud heas korras asju vähemalt 5 poekoti täit (riided, raamatud, nõud, hobitarbed jne), siis kutsu Tallinnas ja Tartus neile järele annetustakso. Loe lähemalt: uuskasutus.ee/annetustakso

Telli kaubik mööbli ja tehnika annetuseks

Kui soovid ära anda suuremaid asju nagu korralik mööbel või töökorras ja terve suurem kodutehnika (näiteks külmkapp või pesumasin), tuleb Sulle appi Uuskasutuskeskuse kaubik! Kui ese on heas korras ja seda saab anda uuesti ringlusse, tuleb kaubik Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides asjale järele täiesti tasuta! Tartus ja Tallinnas on kaubik pidevalt töös ja võib tulla asjadele järele ka linna lähistel, näiteks Viimsis või Peetris. Pärnus ja Paides käib kaubik kaks korda kuus.  Pärnus ei sõida kaubik osavaldadesse.

Millise mööbli võtab Uuskasutuskeskus vastu?

Uuskasutuskeskusele saab pakkuda heas korras, puhast ja tervet mööblit, mida ei pea demonteerima. Mööbli võtame vastu ühes tükis, erandjuhtudel kõigi kaasnevate detailidega, mida on tarvis kokkupanekuks. Uuskasutuskeskus ei võta vastu nõukogudeaegseid sektsioone, kuna ei suuda senise kogemuse põhjal neile uut omanikku leida. Uuskasutuskeskus ei võta vastu ka pianiinosid, sest neile on raske leida uusi omanikke pilli ostuga kaasnevate häälestamis- ja transpordikulude tõttu. Selleks, et teada saada, kas esemed saab Uuskasutuskeskuse kaudu uuele ringile anda, ootab keskus neist mööbliesemetest pilte. Kuna piltide järgi ei pruugi alati saada täit ülevaadet eseme seisukorra kohta, siis lõplik otsus langetatakse kohapeal. Sõltumata sellest, kas eseme saab uuele ringile anda või mitte, on kaubiku teenus tellijale tasuta.

Kuidas tellida kaubikut?

Tee mööbli- või tehnikaesemest foto ning saada see koos oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber, aadress) aadressile kaubik@uuskasutus.ee või kasutades allolevat vormi. Piltide järgi saame hinnata eseme seisukorda ja ka mõõtmeid-kaalu. Võtame Sinuga ühendust ja lepime järele tulemise aja kokku. Palun arvesta, et lõpliku otsuse esemete tasuta transpordi osas teevad meie kaubikujuhid kohapeal.

Kui kaubik tellitud

Kui kaubik juba tellitud, siis on see Sinu jaoks suurepärane võimalus koos mööbli või tehnikaga kaasa anda ka teisi kasutuskõlblikke esemeid, mida Sinu majapidamises enam tarvis pole. Saad kaasa anda kodutekstiile, rõivaid, mänguasju, nõusid jne. Eraldi meil paraku veel võimekust neil järel pole käia, kuid muude asjadega võtame meeleldi kaasa! Mööblit ära ise lahti võta, proovime enamasti mööbli ühes tükis kaasa viia.

Soovid tellida kaubiku korteriühistu või ettevõtte jaoks?

Kui on plaanis kontori korrastamine, sisustuse uuendamine või kolimine, siis saad niisamuti mugavalt üleliigseks muutunud mööblile, tehnikale ja muule kontorikraamile kutsuda järele Uuskasutuskeskuse kaubiku. Anna oma soovist teada, kirjutades kaubik@uuskasutus.ee!

Kui soovid hoida korras ühistu ümbruse ning pakkuda mugavat võimalust elanikele heas korras mööbli äraveoks, siis saad vastava info panna üles ka ühistu uudistelisti või teadetetahvlile. Laadi A4 plakat alla siit ja prindi välja! Kui korraldate korrastamise üheskoos, siis saad kutsuda kaubiku järele heas korras asjade järele.

Suur aitäh Sulle, et annad asjadele uue elu!

Võta kaubikuga ühendust!

Tallinnas, Tartus, Pärnus (v.a osavallad) ja Paides:

Tel: 5553 3001
E-post: kaubik@uuskasutus.ee

MÖÖBLI JA SUUREMAHULISE KODUTEHNIKA ANNETUSTE ÄRAVEOKS!

Väiksemad annetused palume ise ära tuua Uuskasutuskeskuste kauplustesse.

Kogumisringide kalender

Uuskasutuskeskuse kaubik teeb aasta ringi üle Eesti kogumisringe, et teha annetamine mugavaks kodu läheduses.

Kogumisringid

Juunis ja juulis toimetame suvepuhkuste tempos ja teeme üksikud kogumisringid. Augustisse on oodata tihedamat graafikut. Jälgi meie kalendrit!

30.06 kell 18–21 Kassisaba

28.08 Kloogaranna perepäev ja laat (kellaaeg täpsustub)

21.09 kell 14–16 Kadrina sügislaadal

Kui soovid Uuskasutuskeskuse kaubikut kutsuda kogumisringi tegema, siis kirjuta info@uuskasutus.ee.