Uuskasutuskeskuse heategevuslik oksjon

Uuskasutuskeskuse tänavuse “Anna uuele ringile!” kampaania üheks tipphetkeks on heategevuslik oksjon. Heategevuslikul oksjonil tulevad müüki Uuskasutuskeskuse kevadise kampaaniaga vabatahtlikkuse alusel liitunud tuntud inimeste asjad, mis on nende jaoks olulised olnud ning nüüd soovivad nendega kedagi teist rõõmustada. Heategevuslik oksjon toimub 11.–24.05 Uuskasutuskeskuse Facebooki lehel.

Heategevuslikul oksjoni jaoks on andnud asjad uuele ringile olümpiavõitja ja treener Irina Embrich, näitleja Anne Veesaar, laulja Andreas Poom, näitleja ja moelooja Karin Rask ning pereisa ja laulja Marten Kuningas. Igaüks neist on valinud välja endale südamelähedase algatuse, mida toetada. Irina Embrichi ja Andreas Poomi asjade müügist saadud tulu läheb Eesti Pagulasabile, Anne Veesaar toetab algatust Hands for Ukraine, Marten Kuningas Mondot ja Karin Rask Slava Ukrainit.

Heategevuslik oksjon stardib Uuskasutuskeskuse Facebooki lehel 11.05 kell 8.00. Kokku tuleb 5 oksjonipostitust iga inimese ja tema annetatud asjade kohta. Oksjonil osalemiseks tuleb teha oma pakkumine kommentaarides. Uuskasutuskeskus teeb vahepeal kokkuvõtteid, millised on viimased pakkumised. Võitjaks osutub pakkuja, kelle pakkumine on kõige kõrgem oksjoni lõppedes 24.05 kell 23.59.

Osale oksjonil:
Irina Embrichi asjad ja oksjon
Marten Kuninga asjad ja oksjon
Anne Veesaare asjad ja oksjon
Andreas Poomi asjad ja oksjon
Karin Raski asjad ja oksjon


Anne Veesaar annab asjad uuele ringile ja teeb head

Alati säravale Anne Veesaarele läheb taaskasutus väga korda. Ta annab seisma jäänud korralikke asju uuele ringile ja käib ka ise aeg-ajalt teise ringi poodidest põnevaid leide uudistamas. Uuskasutuskeskuse kevadise kampaania jaoks andis Anne uuele ringile neli väga kena kleiti ja valge pitsilise pluusi, mis talle on juba rõõmu pakkunud. Lisaks andis ta uuele ringile ühe väärika viskiklaaside ja karahvini komplekti. Kõiki neid esemeid on huvilistel võimalik soetada Uuskasutuskeskuse heategevuslikul oksjonil. Anne asjadest saadud oksjonitulu läheb kõik MTÜ Hands For Ukraine toetuseks. Ukrainas toimuv läheb talle väga korda ning ta on nii annetanud raha kui ka ise käed külge pannud erinevaid organisatsioone toetades. Oksjon algab 11.05.22 kell 08.00.

Montoni kleit (38). See päiksekollane kleit on Annet kaunistanud mitmel üritusel ja jõudnud ka ajakirja esikaanele. MÜÜDUD!

Ameerika reisilt New Yorgist ostetud Calvin Kleini kleit (38). MÜÜDUD!

Täpiline Ellose kleit (38). MÜÜDUD!

Mohito kleit (38). MÜÜDUD!

Karahvin koos viskiklaasidega (6 tk).

Seda komplekti saab näha ja osta Liivalaia Uuskasutuskeskusest (Liivalaia 29).

Valge pitsiline “Noom” pluus (M).

See pluus on hetkel müügis Liivalaia Uuskasutuskeskuses (Liivalaia 29).


Marten Kuningas annab riided uuele ringile ja teeb head

Marten Kuningas aitab uus- ja taaskasutamise sõnumit meil juba teist aastat laiema ringini viia. Asjade teiselt ringilt soetamist peab ta oluliseks, kuna maailma toodetakse iga päev niigi palju uusi asju juurde. Ja muidugi nutikas uuskasutaja teab, et just teiselt ringilt leiab need kõige ägedamate lugudega erilised asjad! Seekordse kampaania jaoks andis Marten uuele ringile oma kunagise (või siis taustal tiksuva) bändi Doktor Normali aegsed vinged pusad ning praktiliselt tutikad, Jaapani brändi Big John rariteetsed rokiteksad. Nüüd on see Sinu võimalus endale vinge rõivas soetada ning head teha! Marteni asjadest oksjonil saadud raha läheb MTÜ Mondo tegevuse toetuseks. Oksjon algab 11.05.22 kell 08.00.

M-suuruses pusa, mis passib hästi selga nii naistele kui meestele. Seda pusa on endale selga passinud isegi Anne Veesaar! MÜÜDUD!

M-suuruses kapuutsi ja esitaskuga värvikas pusa. MÜÜDUD!

Ülimalt normaalne (Doktor Normal!) pusa (M). Aloha From Deer, Ameerikast tellitud. MÜÜDUD!

Big John x Rockin’ Jelly Bean Collaboration “Made in Rock’n’Roll” praktiliselt uued teksapüksid (31).

Kaasa tuleb ka tutikas vöö, mis nende pükstega hästi kokku passib. Marten lasi need püksid endale Rotermanni linnakus kenasti maha müüa, aga jalga väga ei jõudnudki. Püksisääred saad ka moekalt üles keerata!

VAATA E-POODI!


Irina Embrich annab asjad uuele ringile ja teeb head

Irina Embrichit kõnetas Uuskasutuskeskuse kevadise kampaania puhul võimalus asjadele uus elu anda ja teha ka head. Olles Eestit esindanud nii võistlejana kui ka treenerina rahvusvahelistel võistlustel, on tema koju kogunenud erinevaid põnevaid esemeid, mis on temale juba küllaga häid emotsioone pakkunud. Mida neist endale jätta ja mida uuele ringile anda, on sageli keerukas küsimus. Irina otsustas lõpuks selle järgi, millistel esemetel oli pühendus või nimeline graveering. Lisaks saadud kingitustele andis Irina uuele ringile mõned riided ja jalanõud, mis pole leidnud kasutust, kuid on väga heas korras. Irina asjadest oksjonil saadud raha läheb MTÜ Eesti Pagulasabi toetuseks. Irina valis just selle organisatsiooni, kuna Ukrainas toimuv puudutab teda väga ja Pagulasabi teab tema sõnul hästi, kellel ja millist abi parasjagu tarvis on. Oksjon algab 11.05.22 kell 08.00.

Swatchi Rio 2016 olümpiakell EOK logoga. Sellised kellad jagati välja üksnes Rio olümpiamängudel Eestit esindanud sportlastele. MÜÜDUD!

Swatchi Tokyo 2020 olümpiakell EOK logoga. MÜÜDUD!

Uus DKNY kell-käevõru. MÜÜDUD!

Konge Tinn hinnaline nugade komplekt. MÜÜDUD!

Klong Patina mini kuldne uus lamp. MÜÜDUD!

Armani uued roosad nahast ketsid (37). MÜÜDUD!

Uniqlo uus pehme meriinovillast sviiter (L).

See sviiter on hetkel müügis Liivalaia Uuskasutuskeskuses (Liivalaia 29).

Uus pehme pleed.

See sall/pleed on hetkel müügis Liivalaia Uuskasutuskeskuses (Liivalaia 29).

Pitsikeskuse Haapsalu ainueksemplarist sall. MÜÜDUD!


Andreas Poom annab asjad uuele ringile ja teeb head

Noor ja andekas laulja ja laululooja Andreas Poom peab uus- ja taaskasutust oluliseks, kuna see mõjutab meie kõigi tulevikku, mis on juba käes. Me juba tarbime liialt ja kui me tarbijana eelistame aina uut, siis üha uuema tootmine jätkub. Artisti jaoks on see ka dilemma, sest tahaks ju end reklaamida kõiksugu promonänniga. Andreas lahendas selle oma aprillis ilmunud esimese lühialbumi puhul nii, et võttis T-särgid teiselt ringilt, joonistas sinna peale oma albumi nime “Broken” ja andis kaasa väikese õpetuse, kuidas tumedat särki veelgi tuunida saab. Selliseid särke sai tehtud eriti piiratud kogus, kuid ühe sellise särgi koos juhendi ja spetsiaalse pihusega pani ta ka oksjonile. Oma pere esindaja andis Andreas uuele ringile ka isa Mart Poomi Derby aegse ülikonna koos lipsuga 90ndate lõpust/2000ndate algusest. Andrease oksjonile pandud asjadest saadud raha läheb MTÜ Eesti Pagulasabi toetuseks. Oksjon algab 11.05.22 kell 08.00.

Mart Poomi Derby uus pintsak koos lipsuga 90ndate lõpust. Tegemist on firma Next toodanguga. Pintsaku suuruseks on märgitud 44”L/112 cm. Materjaliks on pintsaku siseküljele kirjutatud Pure New Wool/Woolmark. MÜÜDUD!

Teisele ringile jõudnud Reservedi unisex T-särk (S) on saanud täiesti uue näo! Väga limiteeritud kogus sarnaseid, Andrease oma käega maalitud keskkonnasõbralikke, teise ringi särke valmis seoses Andrease esimese lühialbumi “Broken” väljaandmisega 15.04. Särgiga tuleb kaasa spetsiaalne Heavy Mental pihus ja virtuaalne juhis särgi tuunimiseks. Tõelise fänni võimalus!

VAATA E-POODI!

Need Asose nahaimitatsiooniga püksid ostis Andreas Eesti Muusikaauhindade üritusele minemiseks. Stiili katsetamiseks aga need jäidki, jalga läksid teised püksid. Seega, täiesti uued püksid kellegi rõõmuks! Pükste suurus: W28”/71 cm L32”/81 cm.

VAATA E-POODI!


Karin Rask annab asjad uuele ringile ja teeb head

Karin Rask on Uuskasutuskeskuse tegemistega olnud kursis selle algusaegadest saati, sest üks Uuskasutuskeskuse algatajatest on Rasmus Rask. Ühel hetkel enda jaoks moeteemat avastades oli Karini jaoks ainuõige viis uusi rõivaid meisterdada just teisele ringile jõudnud kangastest. Kui see poleks olnud võimalik, ei oleks ka Kalamaja Printsessi ega sellest omakorda välja kasvanud Karin Rask rõivabrändi. Lisaks teise ringi kangaste kasutamisele oma rõivabrändi jaoks peab Karin uus- ja taaskasutamist oluliseks ka igapäevaseid tarbimisotsuseid tehes. Peres sirgub kolm last ning üht-teist on tiirutanud nendegi vahel, kuid palju on uuele ringile läinud ja teisipidi ka tagasi sõpruskonna kaudu. Sel kevadel on Karini pere juba üsna palju toetanud riietega Ukraina põgenikke. Uuskasutuskeskuse kampaania jaoks annetas Karin ühe oma rõivabrändi esimestest kimonotest, mis praeguseks hästi populaarseks saanud. See ainueksemplar on tehtud veel Kalamaja Printsessi päevil ning võib olla omamoodi teerajajaks Karin Raski tänasele omanimelisele märgile. Karin Raski oksjonile pandud asjadest saadud raha läheb MTÜ Slava Ukraini tegevuse toeks. Oksjon algab 11.05.22 kell 08.00.

Kalamaja Printsessi kaubamärgi all valminud kimono (S) sobib nii noortele neidudele kui naistele, alates 152 cm/XS–M.

MÜÜDUD!

Balletikostüüm balletifännist tirtsule. Sobib vanusele 8–10 aastat. Mirella (8-10 aastat).

See komplekt on hetkel müügis Liivalaia Uuskasutuskeskuses (Liivalaia 29).


Komplekt kodumaise brändi Eerini orgaanilisest puuvillasest tudupükse ja -kombe (86/92).

VAATA E-POODI!