• Uuskasutuskeskuse sidusrühmade küsitlus

  Sotsiaalse ettevõttena hoolib Uuskasutuskeskus väga oma huvigruppide arvamustest. Jagage palun oma nägemust Uuskasutuskeskusest ning mis on teie ootused meile! Teie arvamus aitab meil mõtestada meie tulevasi tegevusi kestlikkuse valdkonnas.

  Küsimustikule vastamine võtab umbes 10 minutit.…

  Loe edasi16. mai 2024

 • UK Fest kutsub kokku taaskasutushuvilised üle linna

  18. mail leiab Telliskivi Kvartalis aset suurejooneline taaskasutusfestival UK Fest, millest on kõik uus- ja taaskasutushuvilised oodatud osa võtma kas ostleja, müüja või vabatahtlikuna.

  UK Festil on asjade ringlust edendamas lisaks Uuskasutuskeskusele Eesti Punase Risti…

  Loe edasi27. aprill 2024

 • Uue kontseptsiooniga Rocca UK avatud

  Uuskasutuskeskus avas laupäeval, 13. aprillil uusima, kaubanduskeskuste jaoks mõeldud kontseptsiooniga UK kaupluse Rocca al Mare keskuses. Kauplus astub sammu lähemale tarbijale, tegemaks tarku ja keskkonnahoidlikke valikuid ning saades soovi korral nõu hea stiilitundega moementoritelt.

  Uues…

  Loe edasi15. aprill 2024

 • Soodustused aprillis. 15.–16.04 e-poes –22%

  Kõik lasteriided 2 €
  Kõik lasteriided on 09.–30.04 2 €. Pakkumine kehtib kõigis Uuskasutuskeskuse kauplustes, v.a äsja avatud Rocca poes.

  E-poe sünnipäev ja -22%
  E-pood saab 15. aprillil 4-aastaseks. Sünnipäeva puhul on kogu kaup 15.–16.04 koodiga SÜNNIPÄEV…

  Loe edasi14. aprill 2024

 • Avame 13.04 uue poe Rocca al Mare keskuses

  Uuskasutuskeskus avab 13. aprillil kell 11 Rocca Al Mare keskuses uue kaupluse, mida on kõik uudistama oodatud. Pakume vinget valikut teise ringi moodi ning anname head stiilinõu. 

  UK on uuskasutuskeskuse uus kontseptsioon, mis on loodud…

  Loe edasi03. aprill 2024

 • Omniva pakiautomaatidest saab nüüd tasuta saata teise ringi kaupa Uuskasutuskeskusele

  Esimeste kevademärkide saabudes korrastavad inimesed agaralt oma kodusid ning vabanevad liigsetest asjadest. Sel kevadel on asjadele uue võimaluse andmiseks avanud oma uksed Omniva pakiautomaadid, mille abil saab liigseks muutnud korralikud asjad tasuta saata Uuskasutuskeskusele.…

  Loe edasi25. märts 2024

 • Tule osale UK Festil 18. mail

  18. mail leiab Telliskivi Kvartalis aset suurejooneline taaskasutusfestival UK Fest, kus anname üheskoos asjadele uue elu. Tule ostlema või ise müüma! 

  UK Festil on tõelist taaskasutushõngu loomas lisaks Uuskasutuskeskusele Eesti Punase Risti heategevuslik taaskasutuskauplus Punane…

  Loe edasi24. märts 2024

 • Särav teenindaja Ülle: "Klienditeenindus on nagu rollimäng."

  Hea teeninduse kuu puhul tegime juttu Tartu Riiamäe särava teenindaja Ülle Paaliga, kes on tagasiside järgi vaieldamatult üks klientide lemmikuid. Kuidas on ta võitnud klientide südamed ja miks klienditeenindus talle endale nii südamelähedane on,…

  Loe edasi18. märts 2024

 • Taaskasutuspäeval 18.03 töötuba Tatari poes

  18. märtsil on rahvusvaheline taaskasutuspäev, mis juhib tähelepanu sellele, et suurem osa asju on uus- või taaskasutatavad. Kutsume sind 18.03 kell 16-18 osa võtma väikepurkide kaunistamise ja neile uue otstarbe andmise töötoast. 

  Uuskasutuskeskus on sel…

  Loe edasi16. märts 2024

 • Õmblusparandustöötuba Sõpruse poes 16.03

  Laupäeval, 16.03 toimub Uuskasutuskeskuse Sõpruse pst 255 poes käsitsi parandusvõtete õpituba, mida viivad läbi Eve Kildvee ja Gariina Kudritskaja Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Töötuba on tasuta, kuid eelregistreerimisega forms.gle/wCcecH6ypVhjmmNAA. Veel on viimased kohad ja saab liituda!

  Töötoa…

  Loe edasi15. märts 2024

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.