Uue kontseptsiooniga Rocca UK avatud

Uue kontseptsiooniga Rocca UK avatud

15. aprill 2024

Uuskasutuskeskus avas laupäeval, 13. aprillil uusima, kaubanduskeskuste jaoks mõeldud kontseptsiooniga UK kaupluse Rocca al Mare keskuses. Kauplus astub sammu lähemale tarbijale, tegemaks tarku ja keskkonnahoidlikke valikuid ning saades soovi korral nõu hea stiilitundega moementoritelt.

Uues UK kaupluses on maitsekad väljapanekud, mida toetab stiilne sisekujundus ja esemete paigutus. Kõrvuti teiste kaubanduskeskuse kauplustega pakub atraktiivse väljapanekuga teise ringi moe pood head alternatiivi teadlikule tarbijale. „Soovime uue kontseptsiooniga muuta veelgi harjumusi, muutes uuskasutamise loomulikuks valikuks kõigile, kes harjunud kaubanduskeskuses ostlema. Lähtume põhimõttest, et iga kvaliteetne ese, millega UKis kohtud, on tunnetuslikult uus,“ kommenteeris Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska. Lisaks eristuvale teise ringi moele leiab Rocca UK kauplusest mänguasju, raamatuid ja sisustusesemeid. Kõik eelarmastatud esemed on hoolega valitud.

Raamatute, plaatide ja nipsasjade jaoks on kaupluses hubane nurk koos valge, juba mitmendal ringil oleva pianiinoga, mille taha võib külastaja julgelt istuda ja lasta klahvidel heliseda. Valdavalt heledale interjöörile loob kontrasti töötajate musta värvi unikaalne vormirõivas, tekstiilist ostlemiskotid ja riietuskabiinide kardinad, mille on kõik loonud ja meisterdanud teise ringi materjalidest Uuskasutuskeskuse peadisainer Kirke Talu.

Uue kaupluse sisekujunduse taga seisab pikaajalise kaubanduse kogemusega Uuskasutuskeskuse jaekaubandusjuht Kerli Reinsberg, kelle lennukad ideed aitas maa peale tuua Torpedo Projekti arhitekt Andri Valk. „Metallist, kuid õhuliste stangede ja vaheseinte puhul kujunes määravaks nende universaalsus tooteid loovalt ja unikaalselt välja panna nii väiksema kui ka suurema koguse esemete puhul,“ avaldas Kerli Reinsberg poe loomise tagamaid. Nii võibki Rocca UK kaupluses täheldada väljapanekuid, mida esimesed kliendid ei raatsinud kohe eseme ära ostmisega rikkuda. „Kaupluse tiim on hoolega kokku pandud ja kõigil ringlusspetsialistidel on oskus moetundlikke väljapanekuid luua ning klientidele stiilinõu jagada,“ lisas Reinsberg.

UK on Uuskasutuskeskuse uus kontseptsioon, mis on loodud kaubanduskeskustele, et tõsta uuskasutamine laiemalt uuele tasemele. „Uuskasutuskeskuse uuenev maailm on kantud mõttest „Tarkus vabaks anda, oskus vastu võtta“. Ka uude kauplusse on annetused oodatud,“ märkis Katriin Jüriska. Sel nädalal 20-aastaseks saava Uuskasutuskeskuse südameasi on asjade, riiete, materjalide, oskuste ja kogemuste uuel moel kasutamine, ringluses hoidmine ning seeläbi neile uue kestliku väärtuse loomine.

Rocca UK on avatud E–R 10–18 ja L 10–16, kauplusel on parklaalalt eraldi sissepääs Haabersti poolses tiivas.

Fotod: Liina Notta ja Uuskasutuskeskus

Valikus on sisustusesemeid, raamatuid, nõusid.

Raamatu- ja muusikanurk.

Rocca UK tiim, seljas Kirke Talu disainitud ja õmmeldud vormirõivas.

Väljapanekud ja paigutus jätab ruumi avarusele, et oleks meeldiv ostelda.

Jaekaubandusjuht Kerli Reinsberg.

Tegevjuht Katriin Jüriska avas uue poe.

Stiilinurk meestele.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.