Aastalõpu kraamimine ettevõttes. Tee kogumiskampaania või telli rändkast!

Aastalõpu kraamimine ettevõttes. Tee kogumiskampaania või telli rändkast!

24. oktoober 2023

Kutsume enne kaunist jõuluaega tarbetuks muutunud korralike asjade kogumist korraldama ka ettevõtetes. Selleks saab Tartus ja Tallinnas tellida oma asutusse kompaktse rändkogumiskasti, kuhu saab asju koguda. Kogumiskampaania võiks toimuda paar-kolm nädalat ning seejärel tuleb asjadele järele Uuskasutuskeskuse kaubik.

Kuidas kogumist korraldada?
Ettevõttes tuleks sisse seada kindel koht, kuhu töötajad saavad asjad tuua. Võimalik on end panna ka Uuskasutuskeskuse rändkasti järjekorda. Rändkogumiskasti saab asutusse tellida aasta ringi ja kasvõi mitu korda aastas, näiteks sügiseseks ja kevadiseks kraamimiseks.

Miks ettevõttes koguda asju?
Koduseid kraamimisi tehakse praktiliselt iga hooaja ja aastaaja vahetudes. Kiire elutempo juures on töötajal väga mugav asjad võtta kaasa töökohta, kuhu nagunii sammud seab. Sellist võimalust kasutavad juba paljud asutused ja mõned isegi mitu korda aastas, näiteks DHL Eesti, Schenker, Coop, Finnair, Genius Sport, ERR, Äripäev, Töötukassa, Henkel, Ace Logistics, Eesti Pank, LHV, Mobi Solutions, Saint-Gobain Eesti, Sisekaitseakadeemia, EAS, Vanemuine. Mõnes neist asutustest on sisse seatud isegi püsiv kogumiskoht ning Uuskasutuskeskus käib lihtsalt asjadel järel kokkulepitud ajal.

Milliseid asju uuele ringile anda?
Uuele ringile saab anda korralikke ja jätkuvalt kasutuskõlblikke asju, millele ise enam kasutust ei leia. Tööle saab kaasa tuua puhtaid ja terveid riideid, jalatseid, mänguasju, hobitarbeid, kodutekstiile, väiketehnikat jms. Kui on võimalik ettevõttes eraldi kohta koguda õrnemad asjad, siis on kampaania käigus oodatud ka nõud, mida rändkasti ei saa libistada. Ühtlasi saab ettevõttes selle pilguga ringi vaadata, et mis on tarbetult seisma jäänud. On need eelmiste jõulude ärikingitused, veel täitsa korralikud kontoritarbed või väiketehnika?

Kontoritarvetest on Uuskasutuskeskusel keerukas uuele ringile anda dokumendikaustu ja -sahtleid. Loodame et digiajastul leiate neile mõne muu toreda lahenduse, näiteks pakkudes haridusasutustele õpilaste tööde köitmiseks.

Teeme koos heateo!
Aasta lõpus saab kogumise ühendada ka heateoga, sest Tallinnas on sel perioodil väga oodatud ka soojad riided ja jalatsid meestele. Detsembri keskpaigas annetab Uuskasutuskeskuse need Tallinna Sotsiaaltöökeskuse klientidele ehk inimestele, kel puudub kindel peavari ja töö. Koos aitame neil sooja saada ja külm talv üle elada.

Võta meiega ühendust!
Kui eelnev kõnetas Sind ja soovid korraldada oma asutuses kogumiskampaaniat või tellida rändkogumiskasti, siis võta ühendust turundus@uuskasutus.ee või tel 53019197.

Kui on ees kolimine või kontoriuuendus, mille käigus jääb kasutuskõlblikke asju üle, siis saad tasuta järele tellida kaubiku, kaubik@uuskasutus.ee või tel 5553 3001.

 

 

 

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.