Aita katta 500 inimese söögilaud!

Aita katta 500 inimese söögilaud!

26. aprill 2018

Kas sul on kodus lauanõusid, mis on jäänud seisma ja ootavad uut rakendust? Anneta need jätkusuutliku eluviisi festivali heaks!

10.-14. juulil Lilleorus toimuv rahvusvaheline konverents “The Wisdom of Conscious Communities” toob Eestisse 500 jätkusuutliku eluviisi eksperti ja praktikut üle kogu maailma. Kõnelejate seas on näiteks Dr Vandana Shiva, Jakob von Uexküll, Gunter Pauli, Jonathan Dawson ja Albert Bates.

Otsustasime neid festivalikülaliste keskkonnasõbralikul toitlustamisel aidata, aga meil pole hetkel piisavalt sobivaid esemeid. Niisiis vajab festival ka sinu abi!

Kokku vajab üritus 500 keraamilist või portselanist supi-, prae– ja leivataldrikut, tassi, veeklaasi ning 500 komplekti nugekahvleid ja lusikaid. Supitaldrikute läbimõõt võiks olla ca 20 cm ning tasside maht ca 200 ml.

Kui sul on pakkuda sobivaid nõusid, võta ühendust toivo.aalja@lilleoru.ee, tel 504 2418. Seejärel on võimalik nõud vastavalt kokkuleppele tuua Liivalaia Uuskasutuskeskusesse (Liivalaia 29).

Kõikide annetajate vahel loositakse välja kolm vaba pääset konverentsi Eesti päevale 10. juulil 2018.

PS! Vastu võetakse ainult puhtaid ja terveid toidunõusid ning annetus registreeritakse.

Loe üritusest lähemalt: SIIT.

Täname Sind juba ette!

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*