Algab igakevadine kogumiskampaania “Toome ära”

Algab igakevadine kogumiskampaania “Toome ära”

04. mai 2020

Täna algava kampaaniaga kutsub Uuskasutuskeskus inimesi kodus või kontoris kasutuna seisvaid kasutuskõlblikke asju äraviskamise asemel uuele ringile saatma. Kogumiskampaania kestab terve maikuu.  

Juba üheteistkümnendat aastat toimuv kogumisaktsioon mõeldud kevadise suurpuhastuse aegseks sõbralikuks meeldetuletuseks, et kodus või töökohal üle jäävate korralike asjade koht pole prügikastis ega metsa all. Sinu jaoks kasutuna seisvad esemed võivad kellegi teise jaoks olla väga väärtuslikud.

Annetustena on oodatud kõik terved, puhtad ja veel kasutuskõlblikud esemed nagu näiteks riided, kodu- ja kontorimööbel, nõud, mänguasjad, raamatud, jalanõud, aksessuaarid, hobivahendid, kodutekstiilid, kodukaubad, tehnika ning isegi potililled. 

Inimesed saavad oma esemed tuua neljateistkümnesse Uuskasutuskeskusesse ning kaheksasse kogumiskonteinerisse või kasti üle Eesti. Kampaanias osaleda soovivate ettevõtete annetustele tuleb Uuskasutuskeskuse kaubik järele. 

Eelnevatel aastatel kasutas “Toome ära” kampaaniat oma esemete annetamiseks üle 11 000 inimese. Rõõm on tõdeda, et osaleda soovivate ettevõtete ja eraisikute arv kasvab igal aastal. 

MTÜ Uuskasutuskeskus on sotsiaalne ettevõte, mitte kasumile suunatud äriettevõte. Meie eesmärk on vältida kasutuskõlblike asjade sattumist prügisse. Eelmisel aastal saatsime ringlusesse ligi 1600 tonni puhtaid ja terveid esemeid läbi oma kaupluste, koostööpartnerite ja abivajajate. 

Asjade müügist saadud tuluga katame Uuskasutuskeskuse kaupluste ülalpidamiskulud ning laienemise üle Eesti, et pakkuda järjest rohkematele inimestele võimalust panustada keskkonnasäästlikku eluviisi. 

Annetusi võtame vastu kauplustes lahtiolekuaegadel. 

Lisainfo:

Marilin Väljur

MTÜ Uuskasutuskeskus

Turundusspetsialist

+372 53981188

turundus@uuskasutus.ee

 

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.