Kampaania “Ära viska asja(ta) ära”

05. mai 2014

Uuskasutuskeskus alustab igakevadise teavitusega, mille raames kutsutakse üles inimesi oma kodust leitud kasutute asjade ära viskamise asemel annetama need Uuskasutuskeskusele. Lisaks sellele saab maikuu jooksul mugavalt oma vanu asju ära tuua ka kogumiskonteineritesse, mis alates käesolevast nädalast on igal maikuu nädalavahetusel avatud kella 10.00-19.00 Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuse ja Pirita Linnaosavalituse parklas, Tartus Lõunakeskuse parklas ning Pärnus Kaubamajaka parklas. Konteinerid jäävad nimetatud kohtadesse kuni 01.juunini.

Uuskasutuskeskus võtab vastu kõike, mis kodumajapidamises üle võib jääda – nõusid, raamatuid, töökorras tehnikat, mööblit, sportimisvahendeid aksessuaare, riideid ja jalanõusid. Annetatud semed peaksid aga olema puhtad, terved ja endiselt kasutuskõlblikud. Mööbli ning suurema kodu- ja kontoritehnika annetamiseks on võimalik järele kutsuda ka Uuskasutuskeskuse kaubik.

Kampaania „Ära viska asja(ta) ära“, mille toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus, jooksul konteinerites kogutud esemed annetab Uuskasutuskeskus edasi puudustkannatavatele peredele.

Kasutuna näivaid riideid, mööblit, nõusid, tehnikat, raamatuid jmt saab ära tuua lisaks konteineritele ka Uuskasutuskeskuse kauplustesse Tallinna kesklinnas, aadressil Tatari 64, Lasnamäele Mahtra 5, Mustamäele aadressile Mustamäe tee 5. Tartus asub Uuskasutuskeskus Riia tn. 11 ja Pärnus Lai tn. 10.

MTÜ Uuskasutus on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata asjad ringlusesse, teha asjade annetamine lihtsaks ning propageerida keskkonnasõbralikku elustiili. Asjadele uue õnneliku omaniku leiab Uuskasutuskeskus kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga  keskustes maha müües. Müüdud esemete tulu kasutatakse  selleks, et uuskasutust, kui keskkonnasõbralikku käitumisviisi veelgi enam propageerida.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.