Kuula Uuskasutuskeskuse taskuhäälingut ja võida kinkekaart!

Kuula Uuskasutuskeskuse taskuhäälingut ja võida kinkekaart!

15. veebruar 2024

Oleme valmis saanud Uuskasutuskeskuse kõige esimese Südamehäälingu, mida kutsume Sind kuulama iga kuu. Mõte päris omaks taskuhäälinguks võrsus soovist jõuda veelgi rohkemate inimesteni uus- ja taaskasutuse värskeimate teemadega. Kuna Uuskasutuskeskuse üheks tunnusmärgiks on läbi aegade olnud südamed, siis sai ka häälingu nimeks Südamehääling. Kuulame südame häält ning teeme keskkonnast hoolivaid otsuseid.

Südamehäälingut veab Uuskasutuskeskuse kogukonnahoidja Eliis Tammela. Kõige esimesse episoodi kutsus ta tegevjuhi ja uuskasutuse usina eestvedaja Katriin Jüriska, et vaadata tagasi Uuskasutuskeskuse ja uuskasutamise algusaegadele võrdluseks tänase päevaga ning ühtlasi vaadata mõned aastad edasi, kuhu võiksime uuskasutamisega jõuda. Kas tulevikus on meil üldse riidekappi vaja? Episoodi lõpetuseks jagab mõtlema panevaid uudiseid moemaailmast uuskasutamise ja keskkonnahoiuga seoses moelooja Kirke Talu.

Kuula ja võida
Kuula meie esimest episoodi ja anna meile teada, mida sellest arvad või millistel teemadel sooviksid järgmisi saateid kuulda, eliis@uuskasutus.ee või kommenteeri meie FB-lehel. Kõigi arvamuse avaldajate vahel loosime 28.02 välja  20-eurose UK-kinkekaardi. Kuula Südamehäälingut!

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.