NIPINURK. Häid nõuandeid alla-päevadel poodlemiseks

NIPINURK. Häid nõuandeid alla-päevadel poodlemiseks

27. september 2022

Kohe-kohe kostitame Sind kuulõpu sooduspakkumistega. Septembri alla-päevad on 28., 29. ja 30.09. Siis on kõik täiskasvanute riided ja jalatsid 2 eurot ja lasteasjad veel soodsamad, üleriided, nõud, mänguasjad, tehnika, mööbel ja muu on poole hinnaga. Kuu viimasel päeval saab osta suure kotitäie asju 12 euroga. Kuu viimasel päeval vahetame kaubavalikut ning sellega seoses on poed avatud kuni 16.00.

Kuidas aga nutikalt teisel ringil ostelda?
(1) Tee endale plaan, mida parasjagu otsid. Nii püsid eelarves ega osta liigset kraami koju. Ostunimekirjad töötavad ka teise ringi poodlemise puhul.

(2) Võta aega ja terita silma eriti headeks leidudeks. Kuigi alla-päevade mõte on teha ruumi uuele kaubavalikule, leidub ka kuu lõpus pea igas poes tõelisi pärleid uskumatu hinnaga. Kõik brändid ei olegi üle ilma tuntud, aga see-eest võivad olla megahead. Ja ära unusta, et kõige kenam ese on see, mis sobib Sinu personaalse stiiliga!

(3) Laienda piirkonda. Kui elad Tallinnas, siis tasub vahelduseks minna uudistama hoopis teises piirkonnas asuvaid poode. Kas oled külastanud näiteks meie Tähesaju kauplust Lasnamäel?

(4) Arvesta hooajalise nihkega. Kuigi hetkel on mõttes sügistalveks valmistumine, ole valmis ostma mõnd tõeliselt head eset järgmiseks kevadeks või suveks. Samuti tasub tähele panna, et kui parasjagu päike paistab ja külm sügis veel ei kimbuta, on soojade riiete, aksessuaaride ja jalatsite valik suurem kui jahedamate ilmade alates, mil kõigil sama ostunimekiri.

(5) Tarbi teadlikult! Kui meeldib mitu asja ega oska valida, siis otsi välja info materjali ja tootja kohta. Kiire guugeldus võib anda üllatavaid vastuseid. Kui oled leidnud hea materjali ja kvaliteetse brändi koosluse, siis võid julgelt osta ka hooajavälise eseme. Aga sobima peab ikka ka, sest muidu jääb kappi seisma!

Esme Kassak/Uuskasutuskeskus

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.