Osale kampaanias “Toome ära”

Osale kampaanias “Toome ära”

02. mai 2018

Kogu maikuu kestva kampaaniaga kutsub Uuskasutuskeskus inimesi kodus või kontoris asjatuna seisvaid kasutuskõlblikke asju äraviskamise asemel uuele ringile saatma. 

Üheksandat aastat toimuv kogumisaktsioon mõeldud kevadise suurpuhastuse aegseks sõbralikuks meeldetuletuseks, et kodus või töökohal üle jäävate korralike asjade koht pole prügikastis ega metsa all. Ühe inimese jaoks kasutud esemed võivad kellegi teise jaoks olla väga väärtuslikud või lausa eluks hädavajalikud.

Annetustena on oodatud kõik terved ja puhtad ja veel kasutuskõlblikud esemed nagu näiteks riided, kodu- ja kontorimööbel, nõud, mänguasjad, raamatud, jalanõud, aksessuaarid, hobivahendid, kodutekstiilid, CD-d, DVD-d, VHS-id, nipsasjakesed, tehnika ja isegi potililled. 

Inimesed saavad oma annetused tuua kaheteistkümnesse Uuskasutuskeskusesse ning kaheksasse kogumiskonteinerisse või kasti üle Eesti. Kampaanias osaleda soovivate ettevõtete inimeste annetustele läheb aga Uuskasutuskeskuse kaubik ise järele.

 

Uuskasutuskeskus (MTÜ Uuskasutus) on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on saata kasutatud asjad ringlusesse ning propageerida keskkonnasõbralikku elustiili. Eelmisel aastal saatis Uuskasutuskeskus uuele ringile ligi 1500 tonni veel kasutuskõlblikke esemeid. Asjadele leiab Uuskasutuskeskus uued omanikud kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga keskustes maha müües. Müüdud esemetelt saadud tulu kasutatakse selleks, et avada üle Eesti uusi keskusi ning uuskasutust veelgi enam propageerida.

Kui soovid oma ettevõttega kogumisaktsioonis osaleda, anna sellest teada e-mailile katriin@uuskasutus.ee.

PS! Ettevõte peab asuma meie tegutsemislinnade piires (Tallinn, Tartu, Pärnu, Paide, Narva, Võru).

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*