Uuskasutuskeskus kutsub koolialguse raamatulaadale!

Uuskasutuskeskus kutsub koolialguse raamatulaadale!

24. aprill 2018

Laupäeval, 25. augustil kell 12-16 korraldab Uuskasutuskeskus Tallinnas suure uuskasutus-raamatulaada Arsenali Keskuses.

Uuskasutus-raamatulaat on hea võimalus oma seisma jäänud raamatutele ja vinüülplaatidele uus kodu leida või soetada omale midagi põnevat.

Rattaid on müüma oodatud nii eraisikud, vanade rataste parandajad kui ka ettevõtted, kes tegelevad kasutatud jalgratastega. Kauplemiseks võib kaasa haarata ka tõukerattad, rulluisud ja rulad!

Tallinnas toimub rattalaat Arsenal Keskuse Selveri ukse poolses parklas. Lisaks suurele valikule erinäolistele ratastele on kohapeal ka Velomarket OÜ, kes aitab rattaid suveks sõidukorda seada (hooldus, lisavarustus) ning Coloratum, kelle telgis võib proovida oma ratast kriidivärvidega erinäoliseks tuunida!

Pärnus toimub rattalaat Pärnu Uuskasutuskeskuse (Lai 10) ees.

Uuskasutuskeskus korraldab rattalaata juba seitsmendat aastat järjest. Eelmisel aastal oli Tallinna rattalaadal esindatud ligi 250 erinäolist kasutatud jalgrattast ning Pärnus 40.

Laat on tasuta nii kauplejatele kui ka ostjatele! Kui oma ratast maha ei õnnestu müüa, võib selle annetada Uuskasutuskeskusele.

Kauplejaks registreerimine: https://goo.gl/forms/6KWtmIndJkJ76FKu2

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*