Soodsad lasteriided – osta, kasuta ja anna järgmisele edasi!

Soodsad lasteriided – osta, kasuta ja anna järgmisele edasi!

28. märts 2016

Uuskasutuskeskuse missioon on kasutatud asjadele uue elu andmine. Pakume sulle soodsaid lasteriideid ning kui need väikeseks jäävad, siis too nad uuesti meile, et veel üks pere nende üle rõõmu saaks tunda.

Miks osta lasteriided Uuskasutusest?

  • Säästad raha. Kasutatud riideid müüvate kaupluste hinnad on väga erinevad – mõnest võib leida ilusa asja sümboolse hinna eest, samas kui vintage-poodides võivad riided maksta rohkem kui kiirmoodi pakkuvate firmade uued rõivad. Uuskasutuskeskuse eesmärk ei ole omanikele dividende maksta, vaid propageerida säästvat elustiili. Sellepärast saame lasteriided müüki panna tõeliselt soodsa hinnaga.

  • Hoolid ümbrusest. Suur hulk tänase maailma aktuaalsetest probleemidest on seotud pealtnäha süütu tegevusega – kuhjame igaks hooajaks oma kappi uusi riideid, kanname natuke ja viskame siis minema. Seejuures ei mõtle me sellele, et näiteks ühe teksapaari jaoks vajaliku koguse puuvilla kasvatamiseks kulub vähemalt 5000 liitrit vett, taimekaitsevahendid reostavad loodust, rõivaste valmistamiseks kasutatakse kolmanda maailma riikide odavat tööjõudu jne. Lähemalt saad lugeda Rõivad ja taaskasutus, Milline on puuvillase T-särgi eluring?

  • Aitad inimesi. Lastel pole vahet, kui paks on vanemate rahakott, nemad muudkui kasvavad ning vajavad aina uusi ja uusi riideid ning jalanõusid. Uuskasutuskeskusest leitud soodsad lasteriided teevad paljude perede elu kergemaks. Osa annetatud riietest müüme maha oma poodides, osa aga läheb tasuta otse neile, kes abi kõige rohkem vajavad – Eesti Lasterikaste Perede Liidule, sihtasutusele Dharma, varjupaikadele, tulekahjuohvitele jne.

  • Jagad mõtteviisi, kus igaühe panus parema tuleviku loomisesse on vajalik. Lisaks looduse säästmisele ja kehvemal järjel perede toetamisele tahame Uuskasutuskeskuses näidata, et elu kvaliteet ei sõltu sellest, kui palju sul asju on. Anna oma lastele head eeskuju! Muuhulgas toetame Uuskasutuskeskuse müügituludest ka Kiusamisvaba Kooli – ja võib-olla on see just sinu laps, kelle koolipäeva me seeläbi toredamaks saame muuta.

Kuhu kasutatud riided tuua? Kus on müügil soodsad lasteriided?

Uuskasutuskeskuse kauplused on olemas Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Paides: kaupluste info.

Asjad, mida soovid meile anda, võid tuua ükskõik millisesse meie kauplusesse selle lahtiolekuaegadel. Ootame puhtaid ja terveid rõivaid.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.