Taaskasutuspäeval 18.03 töötuba Tatari poes

Taaskasutuspäeval 18.03 töötuba Tatari poes

16. märts 2024

18. märtsil on rahvusvaheline taaskasutuspäev, mis juhib tähelepanu sellele, et suurem osa asju on uus- või taaskasutatavad. Kutsume sind 18.03 kell 16-18 osa võtma väikepurkide kaunistamise ja neile uue otstarbe andmise töötoast. 

Uuskasutuskeskus on sel päeval löönud käed Ecoshiga, et koos läbi viia üks põnev töötuba Tatari poes. Üheskoos Ecoshiga anname uue elu kasutatud vitamiinipurkidele, kaunistades need endale meelepäraseks ning täites vastavalt soovile kas teeseguga või kehakoorijaga. Töötuba on tasuta ja kõik materjalid on kohapeal olemas. Kui sul on endal kodus mõni tore väike purk, mida tahad koos meiega kaunistada ning hea ja paremaga täita, siis võta see kaasa. Kui purki ei ole endal käepärast, siis saad kohapeal Ecoshi vitamiinipurgi.

Töötoas osalemiseks pane end kirja (forms.gle/UFojntzh8AZN6GAL9) või tule lihtsalt kohale ja leiame sulle koha meisterduslaua taga.

Ecosh x Uuskasutuskeskus töötuba
18.03 kell 16-18
Tatari 64 poes

Taaskasutamine saab alguse väikestest sammudest ja igaühe kodust, oluline on näha iga asja võimalikku väärtust. Meie anname sel korral uut otstarbe purkidele, kaunistades neid taaskasutusmaterjalide abil ning täites meelepärase sisuga.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.