Tähesajus nüüd suurim Uuskasutuskeskuse kauplus koos mööbli- ja sisustusosaga

Tähesajus nüüd suurim Uuskasutuskeskuse kauplus koos mööbli- ja sisustusosaga

22. november 2023

Alates 17. novembrist on kõige suurem Uuskasutuskeskuse kauplus Tähesaju pood, kus ühelt poolelt leiab rõivad, mänguasjad, kodutekstiili, nõud ja palju muud ning teiselt poolelt sisustuse, mööbli, tehnika ja rikkaliku raamatuvaliku. Tähesaju kauplus asub Tähesaju tee 31 ning maja ees on mugav ja tasuta parkimine.

Tähesaju laienemisel mängis rolli mitu asja. Uuskasutuskeskuse senine mööblipood Mustakivis pidi pikalt hakkama saama väga keerukate tingimustega. Oli mõeldamatu veel üht külma talve nondes ruumides vastu võtta. Seejärel tuli mängu õnnefaktor – just oli vabanenud Tähesaju pind kohe meie kaupluse kõrval. Ees ootas kiire toimetamine.

Oleme nüüd endid sisse seadnud ja uued ruumid meeldivad meile väga. Uuskasutajatele inspiratsiooni andmiseks on mööbli poolel sisse seatud tubade süsteem, et oleks lihtsam vajalikku leida. Nii võid poodi külastades sattuda näiteks vanaema tuppa, elutuppa, lastetuppa, söögituppa ja magamistuppa. Uuendusena kolisime ringi kõrvalruumidest ka raamatud, et oleks veelgi mugavam head lugemist leida. Rõivaste poolele jätsime alles vaid lasteraamatud, mis sobivad hästi senisest avarama mänguasjanurga juurde.

Tänu mööbli ja sisustuse ringi kolimisele on nüüd ühes kohas võimalik teha kõik oma keskkonnast hoolivad teise ringi ostud, alates rõivastest ja leludest kuni diivani ja külmkapini. Nii nagu igas poes, on ka Tähesajus kohe ukse juures annetusala. Seega, uusi asju uudistama tulles saab kohe kodust kaasa haarata ka liigseks muutunud kasutult seisvad korralikud asjad.

Ootame Sind külla!

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.