#Toomeära

#Toomeära

14. mai 2020

Sinu kodus või kontoris on kindlasti veel puhtaid, terveid ja kasutuskõlblikke asju, mille jaoks ruumi ei ole või mida enam ei vajata. Et sellised asjad ei satuks prügimäele, vaid leiaksid tee uue omanikuni, too need Uuskasutuskeskusesse. Uuskasutuskeskus leiab Sinu kasutatud asjadele uue õnneliku omaniku. Seeläbi säästame koos keskkonda ning hoolime abivajajatest meie ümber.

Uuskasutuskeskus alustas uut väljakutset #Toomeära millega kutsub inimesi üles enda terved ja puhtad asjad ära viskamise asemel annetama uuskasutuseks.

Facebookis toimuv  Toome ära challenge kutsub Uuskasutuskeskus inimesi kodus või kontoris kasutuna seisvaid kasutuskõlblikke asju äraviskamise asemel uuele ringile saatma. Võimalikult paljude inimesteni jõudmiseks palume inimestel

  1. Koguda kodus annetused kokku.
  2. Jäädvustada enda heategu ning jagada seda enda sotsiaalmeedia kontol märkides ära #toomeära.
  3. Tagida järgmised 5 sõpra, kes võiksid samamoodi väikseset heateost rõõmu tunda.

Panime kokku ka hariva video eeskujulikule uuskasutajale, et aru saada milliseid riideid siis uuesti kasutada saab. Vaata videot!

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*