Uuskasutamine eriolukorras

Uuskasutamine eriolukorras

10. mai 2020

Peale eriolukorra väljakuulutamist riigis võtsime 28. märtsil kell 10  vastu raske, aga vajaliku otsuse sulgeda kõik Uuskasutuskeskuse kauplused üle Eesti määramata ajaks. Selle aja sisse mahus teadmatust ja ebakindlust tuleviku suhtes kuid see-eest rohkem positiivset meelt ning teotahet kogu meeskonna poolt. 

MTÜ Uuskasutuskeskus on isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.  15. aprillil kell 10 rõõmustasime kõiki uuskasutajaid ning avasime Uuskasutuskeskuse e-poe! Tegemist oli meie 14nda ning kahtlemata kõige erilisema poega. Jätsime annetajatele võimaluse annetusi kauplustesse kohale viia hoolimata kaupluste sulgemisest ning tekitasime võimaluse teise ringi kaupade ostuks ka internetis. Selline asjade kulg tagas selle, et korralikud ja terved asjad ei lõpetaks prügimäel ning leiaksid hõlpsasti uue kodu. Juba 34 päeva möödudes olime külastajatele valmis taasavama 12 Uuskasutuskeskuse kauplust 13st.

Arsenali Uuskasutuskeskus taasavatakse 1. juunil.

Annetusi saab kontaktivabalt ja ohutult üle anda sellegipoolest E-R kell 10-18 ning L kell 10-16. Kaupluse uksetaha jõudes tuleb lihtsalt kaupluse telefonile helistada Tel: 55 536 650.

Kuidas tagab Uuskasutuskeskus kaupluste külastajate heaolu ning ohutu poodlemise?

  1. Annetusi hoitakse kinnistes kottides vähemalt 72 tundi. Selle ajaga kaob viirus asjadelt.
  2. Kõik Uuskasutuskeskuse töötajad on varustatud isikukaitsevahenditega. Kummikinnaste kasutamine on kohustuslik igapäevatöös. Igale töötajale on tagatud mask.
  3. Uuskasutuskeskuste müügisaalis tohib korraga viibida 25 inimest, hoides seal juures 2m vahemaad nii teiste klientide kui ka töötajatega.
  4. Kaupluste müügisaalis on kõigile kasutamiseks käte desinfitseerimisvahendid. Käsi soovitame tungivalt puhastada nii enne kui pärast ostu sooritamist/poe külastamist.

Täna saame olla uhked nii endi kui ka meie külastajate üle, kes järgivad turvalise kaupluse külastamise reegleid.

Aitäh kõigile poolehoidjatele, uuesti kasutajatele, koostööpartneritele ja annetajatele ? Tänu Teie abile oleme siiani tegevad ning elasime ka selle keerulise aja üle. Eriolukord pole veel möödas ning ettevaatusabinõudega tuleb arvestada siiani, kuid valgus tunneli lõpus juba paistab – oleme positiivsed!Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*