Uuskasutuskeskus avab Lasnamäel järjekordse keskuse

Uuskasutuskeskus avab Lasnamäel järjekordse keskuse

15. juuli 2016

Teisipäeval, 19.juulil kell 10:00 avab Uuskasutuskeskus Punasel tänaval Lasnamäel oma järjekorras kaheksanda keskuse Eestis.

Endises Euromekka keskuses (Punane 50) avatav kauplus on Uuskasutuskeskusel Lasnamäel juba teine. Uuskasutuskeskuse tegevjuhi Katriin Jüriska sõnul jäi Lasnamäe oma 118 437 elanikuga ainult Mustakivi Uuskasutuskeskuse jaoks lihtsalt liiga suureks. Lasnamäelaste seas on Jüriska arvates nii annetajate kui ka klientide näol tunduvalt rohkem potentsiaali, kui üks keskus suudaks teenindada. “Meil on täiesti töötav ja edukas keskus ka näiteks Paides, kus on ainult 8370 elanikku, seega mahuks nii mõeldes Lasnamäele kasvõi kümme Uuskasutuskeskust veel,” naljatles Jüriska.

Uues Uuskasutuskeskuses saab mõistliku hinna eest osta kasutatud riideid, jalanõusid, mööblit, nõusid, mänguasju, raamatuid, aksessuaare, hobivahendeid, muusikat/filme, tehnikat ja palju muud. Kohapeal võetakse annetustena vastu kõik majapidamises üle jäänud korralikud, puhtad ja terved esemed, mis omakorda ringlusesse saadetakse.

Uuskasutuskeskus (MTÜ Uuskasutus) on 2004 aastal Heateo Sihtasutuse, Eestimaa Looduse Fondi, SA Caritas, Rasmus Raski ja Priit Mikelsaare poolt loodud isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uus-ja taaskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.

Punase Uuskasutuskeskuse avamisel, 19.juulil kell 10:00, pakutakse esimestele külalistele kooki, teed ja kohvi. Olete oodatud!

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.