Uuskasutuskeskus otsib tegevjuhti!

Uuskasutuskeskus otsib tegevjuhti!

25. mai 2015

Uuskasutuskeskus on Eesti suurim sotsiaalne ettevõte. Kuue aastaga on senise tegevjuhi Katriin Jüriska eestvedamisel saanud formaalses ja sisulises pankrotis vaevelnud organisatsioonist jõuliselt arenev ning kasumlik ettevõtte, mis annab tööd 35 inimesele. 2014. aastal saadeti ringlusse ligi 500 tonni kasutuskõlblikke esemeid, annetusi tegi 42 000 inimest, Uuskasutuse kauplusi külastati 800 000 korda ja kogukäive ulatus 850 000 euroni.

Läbi üle-eestilise kauplustevõrgustiku täidab Uuskasutuseskus täna edukalt oma missiooni – muuta uuskasutamine lihtsaks ja igapäevaseks. Abivajajate aitamine annetatud esemetega on tegevuse loomulik ja lahutamatu osa. Tihedat koostööd tehakse Eesti Lasterikaste Perede Liiduga, Sihtasutusega Dharma, varjupaikadega, tulekahjuohvrite ja paljude kohalike omavalitsuste sotsiaalosakondadega.

Järgmisel 3-6 aastal on Uuskasutuskeskuse strateegiliselt eesmärgiks laiendada keskuste võrgustiku praeguselt kuuelt kaupluselt 12-25 kaupluseni ning tõsta jätkuvalt teeninduskvaliteeti, et uuskasutamine muuutuks veelgi levinumaks, veelgi igapäevasemaks – et Eestis oleks miljon uuskasutajat!

Uuskasutuskeskus soovib suurendada oma rolli sotsiaalse filantroobina, plaan on koostöös Heateo SA toetada suure sotsiaalse mõjuga algatusi ja nende arengut. Esimeseks algatuseks, kelle püüdlusi toetatakse, on sotsiaalne ettevõte Kiusamisvaba Kool (KiVa).

Eesti suurim sotsiaalne ettevõte – Uuskasutuskeskus otsib tegevjuhti!

Uuskasutuskeskuse juhiks sobib tundliku sotsiaalse närviga inimene, kes on vähemalt 3 aastat edukalt juhtinud: inimesi, tuluüksust , organisatsiooni. Me otsime muutustele avatud, strateegilise mõtlemisega, hands-on lähenemisega ettevõtlikku juhti.

Uuskasutuskeskus pakub juhile:
Missiooni – muuta uuskasutamine lihtsaks ja igapäevaseks.
Väljakutset – kasvatada uuskasutuskaupluste võrgustik Eesti suurimaks.
Korralikku motivatsioonipaketti ning toetustvõrgustikku muidugi ka.

Kandideerimiseks kirjuta palun motivatsioonikiri ning saada
oma CV www.fontes.ee/talendipank või info@fontes.ee
Kandideerimise tähtaeg 07. juuni.

Lisainfo:

Rasmus Rask
5068258

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.