Uuskasutuskeskuse kaubik peatub veebruaris Pirital, Peetris, Hiiumaal, Tartumaal ja Viljandis

Uuskasutuskeskuse kaubik peatub veebruaris Pirital, Peetris, Hiiumaal, Tartumaal ja Viljandis

09. veebruar 2021

Uus aasta on alanud Uuskasutuskeskusele väga toimekalt ning juba jaanuari keskpaigast vurab Eestimaal ringi Uuskasutuskeskuse kaubik. Esimene külastus oli 16. jaanuaril Jõgeval, veebruaris jõuab kaubik veel ka Piritale ja Peetrisse, Hiiumaale, Tartumaale ja Viljandisse.

Uuskasutuskeskus sõidab Eestimaal ringi, et inimestel oleks kodu lähedal mugav ära anda majapidamises üleliigseks muutunud asju, mida nad enam ei vaja. Kaubikusse on oodatud puhtad ja terved riided, jalatsid, mänguasjad, raamatud, nõud, hobi- ja sporditarbed, kodukaubad, aksessuaarid, väiksem kodutehnika. Annetades pikalt seisma jäänud asjad, mis enam kasutust ei leia, hoiad nende jõudmise lõpuks prügisse. Samas teed vajalike asjade soetamise võimalikuks neile inimestele, kel pole võimalik neid täishinnaga uuest peast osta.

Uuskasutuskeskus suunab heas korras asjad uuesti ringlusse. Suurem osa heas korras asju läheb müüki Uuskasutuskeskuse 15 kaupluses üle Eesti. Annetuste müüki panekuga katab Uuskasutuskeskus kaupluste tegevuskulud ning laieneb vastavalt võimalusele üle Eesti, et uuskasutus inimestele kodu lähemale tuua. Lisaks abistab Uuskasutuskeskus oma koostööpartnerite kaudu abivajajaid, näiteks suurperesid, varjupaiku ja kodu kaotanud inimesi.

Uuskasutuskeskuse kaubik peatub veebruaris (ja märtsis) järgmistes paikades:

TALLINNAS
13.02
kell 12–14 Pirita Selveri parklas
27.02 kell 11–13 Peetri Selveri parklas
06.03 kell 11–13 Nõmme Tervisemaja ees

HIIUMAAL
19.02 kell 12–13 Käinas Konsumi parklas ja 13.30–15 Kärdlas Selveri parklas

VILJANDIS
27.02 kell 11–13 Viljandis Männimäe Selveri parklas

TARTUMAAL
27.02 kell 11–12 Kõrvekülas ja 12.30–13.30 Vahil

Annetaja meelespea
Palume kaubikusse mitte tuua mööblit ja suuremahulist tehnikat, sest siis ei mahu ülejäänud annetused autosse. Kui soovid annetada mööblit ja mahukamat tehnikat, siis saad Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Paides kutsuda kaubiku tasuta järele, saates foto annetatavast esemest ja enda kontaktid kaubik@uuskasutus.ee.

NB! Uuskasutuskeskus ei võta turvalisuse kaalutlustel vastu turvahälle ja -toole ning kineskooptelereid. Uuskasutuskeskus ei saa uuele ringile suunata määrdunud ja katkiseid esemeid, viimased võivad olla järgmisele kasutajale isegi ohuks. Kui määrdunud ja katkiseid asju pole võimalik endal enam korda teha, siis tuleb need jäätmejaama viia.

Aitäh Sulle, et annad asjale uue elu! Üheskoos hoiame Eestimaa puhtamana.

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.