Võta osa Uuskasutuskeskuse külastajate ja annetajate küsitlusest!

Võta osa Uuskasutuskeskuse külastajate ja annetajate küsitlusest!

02. detsember 2020

Annetamine ja heategevus on aasta lõpus ikka päevakorral. Uuskasutuskeskus viib enne aasta lõppu läbi küsitluse, et teada saada, kuivõrd on inimesed kursis üldse asjade annetamise võimalustega. Küsitlusele saavad vastata nii need, kes on juba Uuskasutuskeskusele asju annetanud, kui ka need, kel alles mõttes annetamine.

Loosis kinkekaardid

Küsitlus on anonüümne, ent kõigi  nende vahel, kes jätavad lõppu enda meiliaadressi, loosime välja Uuskasutuskeskuse 20 euro väärtuses kinkekaardid. Ühe kinkekaardi loosime välja  7. detsembril. Teise kinkekaardi loosime välja eraldi nende vahel, kes vastasid küsitlusele kaupluse keskkonnas novembri lõpus. Kolmanda kinkekaardi loosime välja 14.12 kõigi vastajate vahel. Võitjatega võtame isiklikult ühendust ja lepime kokku, millises Uuskasutuskeskuse kaupluses on soov kinkekaarti kasutada.

Vasta siin: forms.gle/1Hfe9KSZUqBgLrts8

Küsimustik koosneb kümmekonnast küsimusest. Kui sobivat vastusevarianti ei leia, siis saab kasutada vabavastust. Küsitluse lõpus saab kirja panna kõikvõimalikud tähelepanekud ja ettepanekud Uuskasutuskeskusele. Vastata saab eesti, inglise ja vene keeles. Kokkuvõtet küsitlusest jagame uuel aastal.  Sinu tagasiside on meile tähtis, et saada teada, kuidas teha annetamine veelgi mugavamaks.

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*