5 põhjust, miks kasutatud mööbel tasub osta Uuskasutuskeskusest

5 põhjust, miks kasutatud mööbel tasub osta Uuskasutuskeskusest

26. aprill 2017

Paljud uus- ja taaskasutuse pooldajad käivad ühest kohast teise, et leida parim kasutatud mööbel. Üks koht, kust head kaupa sageli leiab, on Uuskasutuskeskus.

Uus kaup on sageli kallis, ülehinnatud ja rahakotile natuke liiga priske kanda. Seepärast tasub silmad ja kõrvad lahti hoida ning erinevates Uuskasutuskeskustes käia, et endale mõni lahe, vähekasutatud ja seega korralik kasutatud mööbliese leida.

Miks tulla Uuskasutuskeskusesse kasutatud mööblit otsima?

1. Meie kasutatud mööbel on kindel ja kontrollitud

Võtame vastu esemeid, mis on puhtad, korras, mis töötavad ja on visuaalselt samuti atraktiivsed. Pehme mööbli laseme me üle ka lutikatõrjevahendiga ning kõva mööbli tõmbame lapiga üle. Seetõttu on ostjatel kindlus, et meie juurest saab hea asja.

2. Meil on päris lai valik

Kas sa teadsid, et Uuskasutuskeskusi on terves Eestis juba lausa kümme? See on saanud teoks ainult tänu aktiivsetele kodanikele, kes meile oma korralikku kasutatud kaupa toovad. See omakorda tähendab, et meie keskustes on lisaks riietele ka suhteliselt lai valik kasutatud mööblit.

3. Uus- ja taaskasutus on täiega moes!

Läbi on need ajad, kus “lahe” oli ainult poest uusi asju osta. Nüüd on “lahe” muutunud vastupidiseks, olles pigem just kasutatud mööbel. Hinnatud on see tegelane, kes leiab mõnest Uuskasutuskeskusest eriti soodsa hinna eest mõne hästi säilinud mööblieseme ja sellega oma kodu unikaalseks muudab.

4. Ütle “EI” massmoele

Jah, lähed poodi ja ostad ühe järjekordse tehaseliinilt tulnud mööblieseme. Kuna see on antud hetkel trend, siis võib juhtuda, et sama ese on ka teistel su sõpradel-tuttavatel kodus olemas. Uuskasutuskeskuse kasutatud mööbel on suurema tõenäosusega unikaalne, eriline ning tänu ajafaktorile tõenäoliselt ka mitte hetke kuumim trend, vaid taasavastatud vana lemmik.

5. Mööbel inimeselt-inimesele

Poest uut mööblit ostes soetad endale justkui anonüümse eseme, millel pole “hinge” sees. Uuskasutuskeskuse kasutatud mööbel on taaskord vastupidine – sel on oma ajalugu, huvitav energia, eelmiste omanike lood ja põnevad seigad kaasa anda. Nii pole ese mitte ainult mööblitükk, vaid justkui pereliige. Paku talle oma lugu ning kui tahad selle välja vahetada, siis too mööbel tagasi Uuskasutuskeskusesse!

Niisiis on põhjusi, miks tulla Uuskasutuskeskustesse kasutatud mööblit nillima, mitmeid. Kõige kavalamad on need jahtijad, kes ei piirdu ainult ühe Uuskasutuskeskuse külastamisega, vaid käivad läbi mitmes keskuses. Nii on tõenäosus, et kõige omanäolisem ja just sinu koju sobiv kasutatud mööbel leiabki tee sinuni!

Loe veel: 4 põhjust, miks tuua oma kasutatud mööbel meile

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*