Naudi suve vastutustundlikult ja nutikalt!

Naudi suve vastutustundlikult ja nutikalt!

06. juuni 2022

Suvel käib elu ikka natuke teises rütmis. Laste koolid on läbi ja puhkus auga välja teenitud. Üks toredamaid viise suve nautida on sõita ringi meie kaunil Eestimaal. Tuuritades tasub teada, et Uuskasutuskeskusel on 9 linnas kokku 17 kauplust. See tähendab, et kui ilmaolud muutuvad või midagi olulist jäi koju maha, siis saad astuda läbi teise ringi poest ning ilma suuri kulutusi tegemata soetada ruttu vajaliku eseme. Uuskasutuskeskused on Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõhvis, Paides, Rakveres ja Narvas.

Suvel võiks unustada mõneks ajaks ka kutsuvad arvutiekraanid ja minna kaunist ilma ja loodust nautima. Kui soovid korraldada kodukohviku päeva või aiapidu, kuid nõusid napib, siis saad tulla ja laenutada vajaminevad nõud Uuskasutuskeskusest. Nii ei koorma keskkonda ühekordsete nõudega ega osta ka asjatult uusi nõusid juurde. Muidugi on hea nipp soovitada külalistel ka oma (matka)kruus kaasa võtta! Nõnda toimivad mõnedki üritused, sest üha rohkem mõistetakse enda tegevuse mõju keskkonnale.

Uuskasutuskeskusse on nutikas mõte sammud seada ka siis, kui on soov suvekodu hubasemaks muuta või terrass sisse seada. Teiselt ringilt leiab kõiksugu põnevaid ja ka praktilisi sisustuselemente, lisaks nõusid ja mööblit. Samuti leiab Uuskasutuskeskuse kauplustest mõnusat suvelugemist.

Aktiivne puhkaja leiab hea õnne korral Uuskasutuskeskusest täpselt tema jalga sobivad rulluisud ja kummimadratsi, sekka erinevaid õue- ja lauamänge. Nii on suvi kodusel pinnal enam kui uhkelt sisustatud, kingituseks hea vorm ja rõõmus meel. Kas pole mõnus puhkust nautida ilma suuremaid kulutusi tegemata? Ostes asjad teiselt ringilt, hoolid keskkonnast ning käid nutikalt ringi puhkuse eelarvega.

Kui suverõõmud nauditud ja suve jooksul kokku ostetud-kogutud asju enam tarvis ei lähe, siis sellised asjad saad suunata uuesti kasutusse. Nii on neist asjadest veel kellelgi teisel rõõmu. Korralikud asjad, mida enam tarvis ei lähe, saab tuua lähimasse Uuskasutuskeskuse kauplusse, 24/7 avatud kogumismajadesse Tartus, Narvas, Pärnus ja Tallinnas ning uuskasutuskappidesse Tallinna ja Tartu suurimates kaubanduskeskustes.

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.