Tervita kooliaastat keskkonnast hoolivalt ja nutikalt

Tervita kooliaastat keskkonnast hoolivalt ja nutikalt

22. august 2022

Kooliaasta on kohe-kohe algamas ja valmistused juba selleks käivad. Jagame nippe, kuidas kooli algust vastu võtta nii, et keskkond oleks hoitud ja samas ei tekiks liigseid kulutusi.

  • Vaata üle, millised kooliasjad on Sul juba olemas. Uue kooliaasta algus ei pea tingimata tähendama kõigi uute koolitarvete soetamist. Ehk vajab pinal vaid natuke pesu ning pliiatsid pisut sortimist, teritamist ja kirjutamise proovi. Hea pliiats on ikka seesama, olgu ta uus või juba kasutuses, mõne kirjapulga, näiteks sulepea, väärtus võib ajas isegi kasvada.
  • Külasta teise ringi kaupluseid. Vajalikud koolitarbed võid leida ka teiselt ringilt! Mis on üht ära tüüdanud või pole enam talle tarvilik, võib teise jaoks olla kui uus. Meilt võid leida midagi nii pidulikuks aktuseks, kehalise kasvatuseks ja trennideks kui ka tavaliseks koolipäevaks.
  • Anna seisma jäänud kooliasjad uuele ringile! Kooliasjad, mida ise enam ei kasuta, too uuele ringile, sest neist võib omakorda tunda rõõmu keegi teine.
  • Räägi lapsega loodusest ja keskkonna hoidmisest ning õpeta oma asjade eest hoolt kandma, et meie tulevik oleks rohelisem ja asjad kestaksid kauem.

Uuskasutuskeskuse kauplused on üle Eesti kooli alguse poodlemise mugavaks teinud eri väljapanekutega tervele perele. Kõigist meie poodidest leiad hea valiku laste- ja kooliasju ning riideid-jalatseid. Meie Kodupoest (Mahtra 5, Tallinn) võid aga saada isegi kirjutuslaua ja tooli. Kui tahad eriti nutikalt ja taskukohaselt toimetada, siis tule ostlema kuu viimasel 3 päeval (29., 30. ja 31.08), kui täiskasvanute riided on 2 eurot, laste riided 1 euro ning üleriided ja kõik muu poole hinnaga. Ootame Sind külla!

Kui tahad eriti mugavalt ostelda, siis külasta meie e-poodi pood.uuskasutus.ee!

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.