Tule osale UK Festil 18. mail

Tule osale UK Festil 18. mail

24. märts 2024

18. mail leiab Telliskivi Kvartalis aset suurejooneline taaskasutusfestival UK Fest, kus anname üheskoos asjadele uue elu. Tule ostlema või ise müüma! 

UK Festil on tõelist taaskasutushõngu loomas lisaks Uuskasutuskeskusele Eesti Punase Risti heategevuslik taaskasutuskauplus Punane Ristik ja üks vanimaid taaskasutusorganisatsioone Eestis – Humana. UK Festi raames leiab aset ka rattalaat. Festivali peategelaseks oled aga Sina ise. Et saaksid kappi ruumi juurde ja asjad uuele ringile, ootame Sind juba endale festivalil kohta broneerima.

Broneeri müügikoht:
forms.gle/j5FoQr8zy1GdLawT6

Broneerimine toimub kahes etapis: ankeedis tuleb valida meelepärane sektor ja pakett (lauaga või ilma lauata) ning tasumiseks suunatakse Uuskasutuskeskuse e-poodi. Müügikohtade (3×2 m) hinnad algavad 20 eurost (kui kaks lauakohta korraga osta). Müüma saab tulla kas oma laua ja stangega või siis tellida rendilaud (220×50 cm) meie kaudu. Rattalaadal osalejatel palume valida U-sektor, et kõik rattad ja tarvikud oleksid mugavalt ühes kohas.

UK Festile on plaanis mitmesuguseid toredaid tegevusi meeleolu loomiseks ning ringmajanduse parimate praktikate jagamiseks. Jagame infot jooksvalt, jälgi ka infot meie FB ürituse lehel.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.