Uuskasutuskeskus korraldab 13.12 jõuluõhtu kindla peavarjuta inimestele

Uuskasutuskeskus korraldab 13.12 jõuluõhtu kindla peavarjuta inimestele

11. detsember 2023

Uuskasutuskeskus korraldab Punase tänava poes 13. detsembril koostöös Tallinna Sotsiaaltöö Keskusega raskustesse sattunud inimestele jõuluõhtu. Kutsetega heategevuslikul üritusel pakutakse kõigile osalejatele sooja kõhutäit ning talve üleelamiseks tasuta vajalikke riideid ja muid asju, mida poe valikus leidub.

Uuskasutuskeskus on TSK klientide abistamiseks korraldanud jõulueelseid üritusi juba aastast 2016, kuid koroonapiirangute tingimustes tuli vahepeal muuta abistamise formaati. “Uuskasutuskeskusse jõuab uut eluringi ootama suur hulk asju ja meil on heameel osa neist anda otse abivajajatele edasi. Oleme eraldi välja otsinud hooajalisi riideid ja jalanõusid, et aidata neil inimestel aasta külmim aeg üle elada. Suur aitäh kõigile annetajaile, kes omakorda reageerisid meie üleskutsele ja tõid sooje rõivaid otse Punase tänava poodi,” ütles Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska.

Heategevuslikul üritusel saavad kutsutud ise valida, mida parasjagu kõige enam tarvis on. “Oleme TSK kliente aastaid abistanud ja hakkasime selliseid üritusi korraldama, et igaüheni õige abi jõuaks. Inimeste vajadused on erinevad ning hädavajalikku on palju lihtsam leida poes kohapeal,” lisas Jüriska. “Tulla tasub ka niisama sooja kõhutäit saama – kostitame kutsutuid sooja supi, sooja joogi ja jõulumaiusega.” Eelmisel aastal oli ürituse külastajail rõõmu nii talve- kui ka jõuluaja riietest, samuti leiti praktilisi asju poe valikust oma igapäevaaskelduste jaoks.

Uuskasutuskeskus on TSK kliente jõulude eel võõrustanud eri poodides, varasematel aastatel nii Arsenali, Tatari kui ka Sõpruse poes. Punase tänava pood sai seekord valitud tänu selle asukohale Toidupanga vahetus naabruses. TSK klientideks on nii sotsiaalmajade elanikud, kodutute varjupaikade külastajad kui ka teised ajutistesse raskustesse sattunud inimesed.

Üritusega seoses on 13.12 Punane 50 kauplus uuskasutajatele avatud kell 10.00–14.00. Kutsetega heategevuslik õhtu algab kell 16 ja uksed on avatud seitsmeni.
Kutseid üritusele jagab Tallinna Sotsiaaltöö Keskus.

 

 

 

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.