Uuskasutuskeskuse kaubik teeb novembris kogumisringi Hiiumaal, Peetris ja Ihastes

Uuskasutuskeskuse kaubik teeb novembris kogumisringi Hiiumaal, Peetris ja Ihastes

19. november 2020

Enne aasta lõppu teeb Uuskasutuskeskuse kaubik veel mõned tiirud Eestimaal. Reedel, 20.11 jõuab kaubik juba neljandat korda sel aastal Hiiumaale, kus sel korral peatutakse Emmastes, Käinas ja Kärdlas. Nädal hiljem, 28.11 peatuvad Uuskasutuskeskuse kaubikud Tartumaal Ihastes ning Tallinna külje all Peetris. Järgmised kogumisringid on kaubikul taas plaanis kevadel.

Kaubik sõidab ringi, et tulla annetajatele lähemale ning teha heas korras asjade ära andmine mugavamaks. Ajapikku koguneb ikka asju, mida ühel hetkel enam ei vajata ning kodus neid ka mõtet hoida ei ole. Head asja on kahju prügimäele viia ning seda ei peakski tegema. Heas korras asjad võivad veel rõõmustada järgmiseid kasutajaid.

Uuskasutuskeskuse kaubiku tulles saab kontaktivabalt ära anda puhtaid ja terveid riideid, jalatseid, mänguasju, heas korras raamatuid, terveid nõusid, ikka veel kasutuskõlblikku kodutehnikat, korralikke spordi- ja hobitarbeid, kodukaupu. Uuskasutuskeskus ei võta vastu katkiseid ja määrdunud asju. Uuskasutuskeskusel ei ole võimalik uuesti ringlusse saata kineskooptelereid, turvahälle- ja toole.

Anna asjadele uus elu:
20.11 Hiiumaal: 12.00–12.30 Emmaste poe parklas, 13.00–14.00 Käina Coop parklas, 14.30–15.30 Kärdla Selveri parklas
28.11 Ihaste Konsumi parklas (Kasesalu tee 51) 11.00–14.00
28.11 Peetri
Selveri parklas (Veesaare tee 2) 11.00–14.00

Uuskasutuskeskus sorteerib annetatud asjad ja suunab heas korras esemed uuesti ringlusse. Seeläbi säästame koos keskkonda ja hoolime abivajajatest meie ümber. Tee endale ja keskkonnale heategu!

Uuskasutuskeskusel on 14 kauplust üle Eesti, lisaks on avatud e-pood. Üleliigseid heas korras asju saab annetada kõikidesse Uuskasutuskeskuse kauplustesse, lisaks on Uuskasutuskeskusel mõnes kaubanduskeskuses ja ka vallas kogumiskonteinerid. Mööbli, kogukama kodutehnika ja suuremate annetuste korral saab järele kutsuda tasuta Uuskasutuskeskuse kaubiku.

Kogumisring oktoobris Põlvas.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*