Uuskasutuskeskuse kaubik tuleb oktoobris Lõuna-Eestisse

Uuskasutuskeskuse kaubik tuleb oktoobris Lõuna-Eestisse

11. oktoober 2020

Uuskasutuskeskus soovib teha annetamise inimestele üle Eesti mugavamaks ja seepärast külastab keskuse kaubik aeg-ajalt ka neid linnu, kus veel Uuskasutuskeskuse kauplust ei ole. Oktoobris peatub Uuskasutuskeskuse kaubik Põlvas, Viljandis ja Otepääl. Viljandisse tuleb kaubik lisaks 3. novembril.

Uuskasutuskeskusele saab annetada kodus seisma jäänud ebavajalikke, kuid ikka veel heas korras ja kasutuskõlblikke asju. Ära saab tuua puhtaid ja terveid rõivaid, jalatseid, nõusid, hobi- ja sporditarbeid, mänguasju, heas korras väiksemat kodutehnikat, raamatuid jms.

Põlvas peatub Uuskasutuskeskuse kaubik 17. oktoobril kell 11–14 Põlva Kaubamaja (Kesk 10) parklas.

Viljandis peatub Uuskasutuskeskuse kaubik 24. oktoobril kell 11–14 Männimäe Selveri (Riia mnt 35) parklas.
Kuna huvi Viljandis oli väga suur, tuleb kaubik Viljandisse Männimäele uuesti 3.11 kell 11–13.

Otepääl peatub Uuskasutuskeskuse kaubik  31. oktoobril kell 11–14 Otepää turul (Munamäe 4).

Uuskasutuskeskus sorteerib annetatud asjad ja suunab heas korras esemed uuesti ringlusse. Seeläbi säästame koos keskkonda ja hoolime abivajajatest meie ümber. Tee endale ja keskkonnale heategu!

Uuskasutuskeskusel on 14 kauplust üle Eesti, lisaks on avatud e-pood. Üleliigseid heas korras asju saab annetada kõikidesse Uuskasutuskeskuse kauplustesse, lisaks on Uuskasutuskeskusel mõnes kaubanduskeskuses ja ka vallas kogumiskonteinerid. Mööbli, kogukama kodutehnika ja suuremate annetuste korral saab järele kutsuda tasuta Uuskasutuskeskuse kaubiku.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.

Annan Uuskasutuskeskus MTÜ-le nõusoleku oma andmete töötlemiseks uudiskirja saatmise eesmärgil. Olen teadlik, et saan uudiskirja listist lahkuda iga hetk.*
Nõustun Uuskasutuskeskus MTÜ   privaatsuspoliitikaga*