Kasutatud kodutehnika – lihtne annetada, soodne soetada

Kasutatud kodutehnika – lihtne annetada, soodne soetada

11. august 2016

Kasutatud kodutehnika kulub alati kuskil ära. Suur osa kodumasinatest ei leia ühes majapidamises oma täit aastatepikkust kasutust – sageli soovitakse rohkem ruumi, mujale kolida või lihtsalt uut vajadust täitvat mudelit.

Nii mõnigi kord aga jõuab täiesti töökorras kodutehnika jäätmeringlusse. Tundub tavaline reaktsioon, et kui mina seda enam ei vaja, siis miks peaks keegi teine. Kuid kellegi vana ja kasutust näinud ese võib olla üsna vajalik ja värske mõne teise jaoks.

Kodutehnika taaskasutusse suunamine:

  • On mugav – transport on suuremates linnades tasuta
  • Säästab loodust – masin ei täida kuskil prügilat
  • Lubab masinal väärikalt edasi teenida
  • Toob eseme soovijatele ja isegi abivajajatele soodsa hinna eest müügile

Tuleme ise järele

Linnades, kus asuvad Uuskasutuskeskused, tuleb kaubik täiesti tasuta appi suuremate esemete, ka kasutatud kodumasinate, annetamisel. Sel puhul tuleb kindel olla, et tegemist on töökorras tehnikaga, veendu selles ise ja tee vaid meie jaoks pilt.

Keskused asuvad tänase seisuga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides ja Narvas.

Edasi andmine toob palju kasu

Kasutatud kodutehnika jäätmeringlusesse suunamine nõuab palju ressursse. Kahju tekib siis, kui masinad ei leiagi kasutust.

On valearusaam, et esemeid lihtsalt ära visates kaob igasugune vastutus nende üle – probleemid, mis sellega kaasnevad, muutuvad lihtsalt varjatuks ja üldisemaks. Kasutuskõlblikke asju annetades on võimalik võtta mitte ainult vastutus, vaid ka vältida neid probleeme.

Kui on tõesti tegemist kasutuskõlbmatu kodutehnikaga või prahiga, on lahendused siiski olemas. Ka meie kaubikud teostavad hea hinna eest suuremate prügiks kuuluvate esemete transporti.

Leia häid kodumasinaid meilt

Uuskasutuskeskus pakub soodsa hinna eest kasutatud kodutehnikat, mis on eelnevalt läbinud kliendi heaolu nimel põhjaliku kontrolli. Soodne hind ei tähenda halvemat kvaliteeti, vaid on abiks neile, kes seda vajavad, kes praktilised olla tahavad või lausa maailma muuta soovivad.

Head asjad saavad alguse väikestest sammudest ning hea asja uus kasutus on vaid väikese sammu kaugusel.

Tagasi uudiste nimekirja

Liitu uudiskirjaga

Jäta oma andmed ning oled esimesena kursis Uuskasutuskeskuse uudiste ja kampaaniapakkumistega.